«Мавпи-01» впевнено виграють перший тур ВЮБЛ

Ще одна команда баскетбольної школи «Черкаських Мавп» відкрила новий сезон.

В Одесі відіграли перший тур ВЮБЛ серед юнаків 2001-го року народження. «Черкаські Мавпи-01» взяли гарний старт. Команда Василя Івлєва відіграла три матчі проти місцевих команд і у всіх здобула перемоги. І вже в першому матчі на черкасців чекав один із найскладніших суперників сезону, «Хімік-01». Гравці «Мавп-01» з перших хвилин матчу заволоділи перевагою і втримали її до кінця матчу. Як наслідок,  перемога з рахунком 54 : 47.
 У двох наступних матчах проти одеської та миколаївської команди, «Черкаські Мавпи-01» здобули більш переконливі перемоги.

В усіх трьох матчах найрезультативнішим гравцем команди ставав Юрій Романовський, який у середньому за матч здобував 23 очка. Ілля Голощапов може похвалитися дабл-даблом у кожному матчі. На рахунку центрового 14,6 очка та 17 підбирань у середньому за uhe!

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-01»:
«У першому матчі виграли у важкій грі 7 очок,  хоча протягом гри лідирували +16. Але хлопці рано повірили в перемогу. Через погану концентрацію за дві хвилини до кінця ми вже поступалися -1 (46-47), але завдяки ривку 8 : 0 ми виграли кінцівку. Вітаю хлопців з першою перемогою на южненським «Хіміком». Далі був матч із господарями, одеситами. Перед четвертою чвертю рахунок був 50-23 на нашу користь. Але далі допустили ряд помилок в захисті і в підсумку пропустили стільки ж очок, скільки за перші три чверті разом узяті. А в останньому матчі з Миколаєвом боротьби, в плані рахунку, не вийшло. Але дві команди грали в жорсткий агресивний баскетбол. До того ж, практично всі резервісти отримали по 20 хвилин ігрового часу.

До наступного туру залишилося три тижні, необхідно виправити помилки в захисті, які призвели до реалізації половини очок суперниками. У нападі ще довго пристосовуємося до гри проти зонного захисту, а от зонний пресинг у всіх іграх ми впевнено розбивали і реалізовували забитими легкими набраними очками».

«Черкаські Мавпи-01» - «Хімік-01» 54 : 47 (17 : 11, 13 : 3, 9 : 16, 15 : 17)
«ЧМ»: Романовський – 24 очка, 4 підбирання, 4 передачі; Голощапов – 16 очок, 20 підбирань; Коробко – 9 очок, 8 підбирань, 4 блокшоти; Троян – 3 очка, 3 передачі, 7 перехоплень; Краснощоков – 2 очка, 3 передачі.

«Черкаські Мавпи-01» - «СДЮШОР-2» (Одеса) 65 : 45 (24 : 8, 17 : 10, 9 : 5, 15 :22)
«ЧМ»: Романовський – 23 очка, 4 підбирання, 5 перехоплень; Троян – 14 очок, 4 передачі, 6 перехоплень; Голощапов – 12 очок, 16 підбирань; Краснощоков – 7 очок; Коробко – 3 очка, 8 підбирань; Костишен – 2 очка, Чалий – 2 очка.

«Черкаські Мавпи-01» - «СДЮШОР-4» (Миколаїв) 73 : 34 (18 : 5, 24 : 17, 22 : 4, 9 : 8)
«ЧМ»: Романовський – 22 очка, 4 підбирання, 5 перехоплень; Голощапов – 16 очок, 15 підбирань; Коробко – 9 очок, 4 підбирання, 3 передачі; Троян – 6 очок, 3 передачі, 3 перехоплення; Краснощоков – 4 очка, 4 підбирання; Редько – 4 очка; Внуков – 4 очка; Білозірський – 4 очка, 8 підбирань; Фіцайло – 2 очка, Чалий – 2 очка.