«Мавпи-2» зіграли з «Кривбасом»

Дублери «Черкаських Мавп» на виїзді двічі поступилися «Кривбасу-2».Сьогодні у Кривому Розі відіграли матчі четвертого туру Вищої ліги. Черкаські баскетболісти зустрічалися із лідером своєї групи, командою «Кривбас-2». Тур став не вдалим для «Мавп», команда двічі зазнала поразки.

У першому матчі господарі паркету лідирували в рахунку із понад 20-очковою різницею. Тому ближче до кінця матчу Володимир Чурсін дав чимало ігрового часу й резервістам команди. Як наслідок, «Кривбас-2» ще більше збільшив свою перевагу й переміг з рахунком 93 : 53. У другому матчі черкасці нав’язали суперникові боротьбу до кінця зустрічі. Втім «Кривбас» і цього разу переміг – 77 : 67.

В обох матчах найрезультативнішим гравцем «Черкаських Мавп-2» став Іван Ткаченко. Форвард набирав по 25 і 21 очко у кожній грі.
Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Важкий тур для нас. У першому матчі програвали 15-20 очок, і в певний момент я зрозумів, що цю гру вже не виграти, дав пограти нашим молодим гравцям. Вони здійснили низку втрат, суперник забив легкі м’ячі, тому й рахунок став таким великим. Гадаю вони отримали якийсь досвід, це допоможе їм надалі. У другому матчі боролися до кінця, але знову поступилися. Втім і вчора і сьогодні слід відзначити дуже прохолодну залу. Через це наші баскетболісти важко і довго входили у гру, промазали багато відкритих кидків, пропускали ривок, і потім тяжко наздоганяти. Не допоміг нам у цьому матчі Євген Балабан, він застудився. І нам не вистачало гравця на позицію четвертого номера. Команда Кривого Рогу – міцна і досвідчена, тому в такому складі їм важко протистояти. 
Вже незабаром у нас тур в Черкасах, граємо пропущені матчі із Запоріжжям. Сподіваюся, що хтось зі складу Суперліги до нас долучиться і допоможе у цих матчах. Адже це вкрай важливий тур для нас».

Перша гра
«Кривбас-2» - «Черкаські Мавпи-2» 93 : 53 (18 : 14, 18 : 9, 21 : 15, 36 : 15)

Друга гра
«Кривбас-2» - «Черкаські Мавпи-2» 77 : 67

10-го і 11-го листопада «Черкаські Мавпи-2» зіграють вдома проти «Запоріжжя-2». Матчі пройдуть у ПС «Будівельник».

10.11.2015
18.00 «Черкаські Мавпи-2» - «Запоріжжя-2»

11.11.2015
11.30 «Черкаські Мавпи-2» - «Запоріжжя-2»