"Мавпи-2" розділили перемоги з "Азовмашем"

Вища ліга
5-й тур. Група-2
ПС "Фотоприлад"

«Черкаські Мавпи-2» - «Азовмаш» 62:72 (14:19; 14:26; 13:13; 19:14)

«Черкаські Мавпи-2» відіграли другий матч чергового туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги. Після вчорашньої перемоги над «Азовмашем» сьогодні команда Володимира Чурсіна віддала перемогу супернику - 62:72.

За словами самого наставника черкащан головною причиною в цьому став захист, «Мавпи-2» не зуміли показати зразкову гру в обороні, яка була присутня у попередньому матчі. Особливо це далося в знаки у другому періоді, який маріупольці виграли з двозначною різницею – 26:14. У ці хвилини серйозною була і перевага гостей на щитах, від чого виросла кількість їх подвійних атак. Після першої половини команда Сергія Заваліна вигравала – 45:31.

Завадила черкащанам у цьому матчі й обмежена ротація у задній лінії, ще на старті гри проблеми з коліном не дали можливість продовжити матч Нікіті Воєводі.

Наздоганяти свого суперника господарі взялися у другій половині. Найактивнішим був Євгеній Балабан, який другий матч поспіль здобув дабл-дабл: 19 очок, 11 підбирань. У середині четвертого періоду вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп» наблизилися на бойову відстань до суперника. Після дальніх влучань Войтовича та Балабана рахунок став 58:64.

Зважаючи на обмежений таймінг, «Мавпи-2» продовжили обстрілювати кошик суперника з периметру, але влучність наприкінці гри підвела господарів. Таким чином «Черкаські Мавпи-2» зазнали п’ятої поразки у 10-ти матчах. Ця статистика дозволяє нашій молоді ділити у Групі-2 Вищої ліги другу позицію турнірки разом із «Запоріжжям-2».