Артамонов і Шаламов провели майстер-клас

Яскравий урок баскетболу отримали учні ЗОШ №33.

У 33-ій школі люблять баскетбол. Щороку у цьому навчальному закладі завжди з нетерпінням чекають гравців «Черкаських Мавп». Сьогодні до школярів завітали Клім Артамонов та Андрій Шаламов.

   Баскетболісти підготували для дітей чимало різноманітних вправ. Проте початок майстер-класу – знайомство. Шестикласники обступили гравців й почали задавати їм питання. Цікаве знайомство та розмова на різні теми поступово перейшла до тренування.  Невеличка розминка, а за нею – робота з м’ячем. Плеймейкер «Черкаських Мавп» зробив великий акцент на ведення та контроль м’яча. Так, разом з Клімом Артамоновим школярі виконали цілу низку вправ. Далі – естафети, кидки, подвійний крок.

   «Я займаюся баскетболом чотири роки, тому для мене цей майстер-клас дуже важливий. Баскетболісти дали нам цікаві і не складні вправи, у мене все виходить, буду використовувати це все у майбутньому», – ділиться враженнями Альона Філоненко, шестикласниця.Подобається майстер-клас і Кліму Артамонову.
«Приємно працювати з дітьми. У них горять очі, вони дивляться на нас і уважно слухають кожне слово. Кожна вправа для них цікава. Ми з Андрієм підготували для школярів не складні завдання, бачу їм подобається, це головне. Такі майстер-класі вкрай важливі для дітей, і загалом для популяризації спорту», - говорить Клім.