"Запоріжжя" - "Черкаські Мавпи". Прев'ю

Інфо: 

26 листопада. Запоріжжя, ПС «ЗАС»
Початок: 18.00
Трансляції: "Країна Соціальна"
Інтернет онлайн: Сайт ФБУ 
та «Черкаських Мавп»
Зустріч команд у сезоні: 1:0, для "Мавп"


 «Черкаські Мавпи» вирушили у виїзне турне. Протягом трьох днів черкащани відіграють два доволі принципові поєдинки. Лакмусовим папірцем готовності до справжніх випробувань для черкащан стануть матчі проти «Запоріжжя» та «Кривбасу». 


   Завтра команда Максима Міхельсона зіграє у запорізькому «ЗАС». Друга зустріч цих команд у рамках Суперліги Фаворит Спорт має серйозний турнірний характер. Наразі суперники є сусідами по турнірці і живуть сподіваннями на перемогу у завтрашній грі. Попри невдалий старт у сезоні «Мавпи» зуміли знайти грунт під ногами і виграли два матчі поспіль проти «Динамо» та «ІНФІЗу». При цьому черкащани ще й змогли вийти в лідери за кількістю командних підбирань. У середньому за гру команда Максима Міхельсона збирає 47.4 підбирань! Саме у домашньому матчі проти «Запоріжжя» Денис Носков виконав рекордні для себе 20 підбирань. Тому у передній лінії черкащани виглядають значно переконливіше від їх завтрашнього суперника. Окрім того, у наших є певна перевага у ширині лавки запасних. На користь «Запоріжжя» грає домашній майданчик, на якому вони традиційно сильно виглядають. Відзначає це і один із лідерів черкасців – Олександр Сізов.

«Команди із Запоріжжя завжди були незручними суперниками, а тим більше на власному майданчику. Перед своїми вболівальниками вони «біжать» з подвійною силою і у своєму залі у них прекрасно летить дальній, з цим нам потрібно впоратися, якщо ми розраховуємо на перемогу. Зрозуміло, що сюди приїхали лише заради такого результату. У команди непоганий настрій, останні дві перемоги посприяли цьому. Вважаю, що у нас є певна перевага у ширині складу і цим ми спробуємо скористатися», – зауважив Сізов.  

Дмитро Щиглінський, головний тренер БК «Запоріжжя»: "У Черкасах ми до останніх хвилин двобою зберігали шанс на оптимістичний підсумок. Однак нам тоді не вистачило ротації гравців, на діях яких позначилася втома. Нині покладаємо надії на повернення у стрій після травми Томаса Камусакі, котрий уже тиждень тренується в основній групі. Не зіпсував гри в попередньому матчі з «Волиньбаскетом» і отримав шанс на довіру Юрій Кондраков. Втім, добре усвідомлюємо, що в четвер разом із нами на паркет Палацу спорту ПАТ «ЗАБ» вийде краще укомплектований суперник. Досить зазначити, що кольори «Мавп» захищає кращий плеймейкер Суперліги Фаворит Спорт – Клім Артамонов, гарне враження справляє Олександр Кобець. У такому випадку нічого іншого не залишається, як протиставити гостям досвід ветеранів нашого клубу – Станіслава Овдєєнка і Олександра Рибалка, впевнену гру в боротьбі за відскоки Станіслава Дикого, а також нестримне прагнення до перемоги решти гравців команди, підкріплене підтримкою нашого «шостого гравця» – уболівальників".