Чемпіонат Черкас з баскетболу: Молодь перемагає досвід

 
Відкритий чемпіонат Черкас з баскетболу
2-й тур

"Черкаси" - "Черкаські Мавпи-2" 75:92

  У Черкасах стартував сезон аматорського баскетболу. Цьогоріч відкритий чемпіонат Черкас з баскетболу проходить у двох лігах. Днями команди відіграли у Вищому дивізіоні. Три матчі у ПС «Фотоприлад» ознаменувалися бойовими результатами та навіть неочікуваними підсумками.

   Нагадаємо, що у цьому сезоні у Вищому дивізіоні виступають 6 команд. Перші два тури підкреслили, що  фаворитів у цій групі фактично немає.

   Центральним матчем туру стало протистояння минулорічних фіналістів чемпіонату «Черкас» та «Черкаських Мавп-2». Протягом першої половини гри на майданчику точилася рівна боротьба. Завдяки результативності лідерів городян – Каплаушенка та Марченка - «Черкаси» пішли на велику перерву з мінімальним відставанням – 46:43. Однак у другій половині молодь дублерів підняла темп, що і допомогло їм святкувати переконливу перемогу – 95:72. Вражаючий далб-дабл підкорився у цій грі Івану Ткаченку, на рахунку якого 36 очок та 12 підбирань.


"ЧДТУ" - "Ветеран-Баскет" 82:72

   Ще в одному цікавому матчі молодь знову перемогла досвід. У грі «ЧДТУ» проти «Ветеран-Баскета» успіх святкували студенти – 82:72. Напружена перша половина із помітними акцентами на захист (24:25) змінила над результативна друга частина протистояння. Суттєва перевага у трисекундній зоні «ЧДТУ» дозволила цій команді зніти 63 підбирання і виграти гру. Окрім результативності Ронцо, котрий здобув 31 очко та 9 підбирань слід відзначити дабл-дабл Гривачевського (15 очок та 19 підбирань.


Смайл-Баскет - Легіон 67:78

   У третьому матчі ігрового дня золотоніський «Легіон» був сильнішим за «Смайл-Баскет». В черговий раз найпродуктивнішим гравцем матчу став Андрій Шимуля. Вихованець «Черкаських Мавп» здобув 35 очок та виконав 10 підбирань.