З сотнею очок "Мавпи" обіграли "Волиньбаскет"

«Черкаські Мавпи» здобули переконливу перемогу! Команда Максима Міхельсона не залишила у домашніх стінах шансів «Волиньбаскету». Вже з перших хвилин господарі заволоділи відчутною перевагою, яку протягом всього матчу невтомно нарощували. В результаті, господарі вдруге поспіль завершили домашній матч зі здобутком у сто очок, цього разу підсумковий рахунок – 100:71

тренер: Д. Чайковський

Перед звітним матчем волиняни зуміли підсилити свій склад двома новачками. До команди повернувся Олег Рудаков, а також у клуб прийшов перший легіонер. Американець Хакім Джексон у першій половині епізодами був доволі важливою та агресивною фігурою, правда з часом передня лінія черкащан зуміла повністю закрити цього бігмена.

Серйозних же незручностей у цьому матчі гості зуміли принести «Мавпам» лише у стартовому відрізку матчу. Черкащани відносно довго підбирали ключі до захисту лучан, однак коли у середині періоду це вдалося зробити різниця у рахунку стрімко почала збільшуватися. Спочатку потужно зіпрацювала зв’язка: Завадський–Артамонов, а після цього з лавки включвися Кобець. Одна з триочкових атак Олександра довершила ривок «Мавп», який склав 12:0 (26:14).

Швидко, досягнувши двозначної різниці, господарі отримали безболісну опцію широкої ротації. Відповідно уже в старті гри тренерський штаб заграв усіх 12 гравців, заявлених на матч. До високого відсотку реалізації кидків у другій десятихвилинці додалася ще й суттєва перевага господопів на щитах. «Мавпи» вміло використовували слабкі сторони суперника, в точас, як «Волині» допомагали лише проходи Євгенія Коровякова. Форвард ще у першій половині здобув 12 очок, але від розгрому за підсумками двох періодів, це його команду не врятувало – 52:32.

Після перерви черкасці не скинули обертів, а лише додали до нарощування власнох переваги елементів шоу. Чого лише варті два слем-данки Олександра Кобця та гра один на один Мірошниченка проти Джексона. В тому епізоді Максу вдалося «посадити на п’яту точку» американця, але до повного шедевру не вистачило влучності. Все це відбувалося уже під акомпонименти розгромних цифр та результативної гри молоді.

Найбільше для командної перемоги з розгромним підсумком постарався Олександр Кобець, який при майже бездоганній реалізації здобув 24 очки та віддав 5 передач. На високому рівні відіграв і Євгеній Балабан, в активі якого було 13 очок та 8 підбирань, Станыслав Завадський здобув 14 очок та 5 підбирань.