"ІНФІЗ" - "Черкаські Мавпи". Напередодні гри

ІНФО: 

25 грудня. Київ, Палац Спорту
Площа Спортивна, 1
«ІНФІЗ» - «Черкаські Мавпи»
Початок: 20.30
ТВ трансляція: Спорт-1
Інтернет онлайн: Сайт ФБУ 
та «Черкаських Мавп»
Зустріч команд у сезоні: 102:83 – для "Мавп"
Найрезультативніші: Лебединцев – Кобець

   Найближчий вікенд буде гарячим для нашого клубу. Протягом двох днів «Черкаські Мавпи» мають пройти випробування столичними колективами. У київському Палаці Спорту «Черкаські Мавпи» відіграють проти «ІНФІЗа» та «Динамо». Причому черкащанам потрібно це зробити фактично протягом 12-ти годин. Вже традиційно столичний баскетбольний вікенд збирає в одному залі квартет клубів чемпіонату України. Окрім трьох вищезазначених клубів, участь у цих матчах візьме і «Миколаїв». Правда, з корабелами «Мавпи» не зустрінуться, але остання поразка цьому клубу вимагає лише позитивного результату від черкасців у завтрашній грі проти «ІНФІЗу». До слова, у Суперлізі Фаворит Спорт «Мавпи» здобули найбільше очок (102) саме у грі проти київських студентів.   Скоріш за все, зможуть допомогти киянам їх два лідери. Антону Дзюбі нещадовно зробили операцію, а Андрій Лебединцев на шляху до відновлення після струсу мозку. Та навіть пори це, завтра тренерський штаб черкащан на легку прогулянку не розраховує.   

   Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: "На ці дві гри я дивлюся, як на одну, по-іншому і бути не може, адже гра з «ІНФІЗом» плавно перетікає у поєдинок з «Динамо». Проміжок між цими матчами трохи більше 12-ти годин. На жаль, це може позначитися на якості баскетболу другого ігрового дня. Щодо гри з «ІНФІЗом», то ця команда уже себе зарекомендувала як незручний суперник. Багато що залежить від того, чи відновиться їх лідер. Андрій Лебединцев – наразі найрезультативніший гравець ліги та другий за кількістю передач, для своєї команди він просто незамінний. 

Ми з хлопцями багато на тренуваннях говорили про першу гру. Робили акценти на тому, що потрібно її провести із належним настроєм, без недооцінки суперника. Нам дуже необхідна ця перемога для того, аби повернути впевненість у своїх силах та зняти негатив від останньої домашньої поразки".

   Сьогодні ввечері «Мавпи» прибули до Києва. Пообіді команда проведе тренування у Палаці Спорту, на який в ігровому режимі вийде уже о 20.30. В основній обоймі цього тижня не тренувався Денис Носков, до команди він приєднається завтра.

Це торт, який сьогодні був подарований лікарю команди - Віктору Козирєву. Ми за "каприз"!