29 грудня 2015    Суперліга Фаворит Спорт, 16-й тур
96:92

Черкаські Мавпи святкують надтяжку перемогу у останньому матчі року!

"Черкаські Мавпи" зробили подарунок своїм уболівальникам у заключному матчі року. У драматичному поєдинку проти "Запоріжжя" черкащани здобули видовищну перемогу - 96:92. Долю гри визначив овертайм, у якому господарі вирвали перемогу - 96:92!.

"Черкаські Мавпи" - "Запоріжжя" 96-92 ОТ (19:19; 24:27; 18:16; 15:14; 20:16)

в середньому24.454.8%30.6%72.2%22.24.22.40.91.30.82.610.2

Справжнє новорічно-спортивне шоу та неймовірну гру нервів видали сьогодні «Черкаські Мавпи» та «Запоріжжя». Останній матч 2015-го у чемпіонаті України поволі набирав темп. Перший період був фактично розкачкою для обох колективів. Черкащани переважно загравали у трисекундній зоні Станіслава Завадського, а «Запоріжжя» користалося прекрасною грою новачка – Олексія Чигрнинова.

Після нічийного стартового відрізку (19:19) черкащани пропустили ривок суперника, який зорганізували Овдєєнко та Рибалко. Перший посипав кошик черкащан дальніми атаками, а другий завантажував партнерів результативними передачами. Окрім того, на цю хвилину гості несподівано отримали перевагу на підбиранні. Інколи черкащан намагалися вивести із епізодичного анабіозу своїми проходами Сізов та Артамонов. Правда, цього виявилося замало, аби піти на велику перерву за рівного рахунку. Результативна перша половина завершилася із підсумком 46:43 – на користь «Запоріжжя».

Суттєво підняли градус протистояння обидві команди у другій половині. Ініціатором цього стали «Черкаські Мавпи». Господарі скоротили до мінімуму кількість власних помилок. В результаті, за два наступні періоди вони пропустили лише 30 очок. У нападі ж «Мавпи» чергували прекрасні дії у трисекундній зоні Станіслава Завадського з результативними атаками Антонця та Артамонова з периметру. Як результат, під шалені емоції місцевої публіки господарі зробили серйозний ривок, який встановив найбільшу різницю в рахунку у цій грі – 59:53. Небезпечну відстань скоротив Олексій Чигринов, якому кілька разів вдавалося втримати на ногах свою нову команду після ривків «Черкаських Мавп».

Повернувшись у гру запоріжани навіть були близькими до того, аби виграти цей поєдинок, принаймні, останнє слово у закрученому сценарії чотирьох десятихвилинок залишалося за ними. При рахунку 76:76 останню атаку готував Рибалко, зразковий пік-н-ролл допоміг Олександру вивести на кидок Артема Буца, але той у боротьбі із Завадським не забив, другу спробу змарнував Овдєєнко.

Справжнім холодним душем для суперника став початок овертайму, який блискавично розпочали «Черкаські Мавпи». Майже поспіль свої три дальні спроби реалізували Носков та Артамонов. «Запоріжжю» хоч і вдалося вийти з цього нокдауну, але різниця у рахунку дозволила «Черкаським Мавпам» дійти до фінальної сирени з позитивним результатом.  96:92 – блискуче завершення баскетбольного року.