«Черкаські Мавпи-2» провели два різних матчі проти «Політехніки»

Розтрощивши "Львівську Політехніку" у першому матчі з рахунком 115 : 78, дублери "Черкаських Мавп" сенсаційно програли в другому - 72 : 79.
Інтриги у цьому матчі не було із самого початку. Після не вдалого виїзду до Харкова, «Черкаським Мавпам-2» необхідно надолужувати згаяне. Тому до цього матчу команду Володимира Чурсіна підсилила низка гравців основної команди. Сьогодні керманич дублерів міг задіяти широку й рівномірну ротацію. Й тримати високий темп протягом усього матчу. Так, вже у стартовій чверті господарі паркету відірвалися на 15-очкову відстань від суперника. Таке комфортне лідерство зі старту, наклало свій відбиток на весь матч. Адже вже у другій чверті черкаські баскетболісти зосередилися виключно на половині майданчика суперника й дозволили львів’янам дещо скоротити. Та не надовго.

У другій половині зустрічі «Мавпи» лише нарощували свою перевагу. Як наслідок, до кінця гри місцева команда «вибила» 115 очок й завершила матч переконливою перемогою. 115 : 78.

Протягом гри жоден з гравців дубля не зіграв більше 25-ти хвилин. Так, шість черкасців набрали більше 10-ти очок. І кожен гравець ротації відзначився очками.
Черкаські Мавпи-2" - "Львівська Політехніка" 115 : 78 (27 : 14, 20 : 25, 31 : 21, 37 : 18)

Другий матч був антиподом вчорашньої зустрічі. Після феєричного та розгромного поєдинку вчора, сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-2» грали не так впевнено.

Протягом усього матчу точилася рівна боротьба. Гравці львівської команди зробили висновки і досить цупко захищалися проти суперника. Як наслідок, сьогоднішній матч був не таким результативним.

Підопічні Володимира Чурсіна хоч і лідирували у матчі, але перевага команди не була такою переконливою. У середині третьої чверті завдяки влучним дальнім від Кобця та Воєводи «Мавпи-2» відірвалися на 10-очкову відстань. Але до кінця зустрічі гості не лише відігралися, а й вийшли вперед. Ключовий ривок «Політехніка» здійснила за три хвилини до кінця четвертої чверті. Кілька влучних тричокових та чіткий захист. І за півтори хвилини гості мали шести очковий гандикап. Який черкасці вже не відіграли.

У підсумку, 72 : 79, «Черкаські Мавпи-2» програють у другому матчі.

«Черкаські Мавпи-2» - «Львівська Політехніка» 72 : 79