"Черкаські Мавпи-2" поступаються "Політехніку"

Баскетболісти дубля "Черкаських Мавп" двічі зазнали поразки від харківського "Політехніка".

У першій грі, протягом усього матчу харків’яни володіли перевагою й довели гру до логічного завершення. Підопічні Володимира Чурсіна виграли лиш останню чверть з рахунком 21 : 20. А в підсумку 96 : 66.

«Політехнік» - «Черкаські Мавпи-2» 96 : 66 (26 : 18, 23 : 8, 27 : 19, 20 : 21)

А в другому матчі підопічні Володимира Чурсіна нав’язали справжню боротьбу лідерові. Черкаські баскетболісти з перших хвилин нічим не поступалися суперникові. Суттєво допоміг дублерам Андрій Шаламов. Форвард здобував важливі очки у трисекундній зоні. Так, завдяки зв’язці Шаламов-Балабан "Мавпи" впевнено виграли другу чверть. А на велику перерву команди пішли за рахунку 35 : 41.

У другій половині зустрічі перевага "Мавп" почала танути. Як наслідок команди йшли очко-в-очко. Втім кінцівка за господарями паркету. Тимур Арабаджи і компанія таки зуміли наздогнати черкасців і вирвали перемогу - 82 : 81.

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:

«Сьогодні грали чудово. Після вчорашнього холодного душу вийшли з агресією. Суттєво допомогли нам Андрій Шаламов і Максим Мірошніченко. Провели впевнений матч, лідирували протягом 39-ти хвилин. За 40 секунд до кінця гри мали 6-очкову перевагу, але здійснили дві безглузді втрати – суперник забив свої кидки. Була нервова кінцівка, дали п’ятий фол Шаламову. Словом, програли виграний матч. Прикра поразка. Ми повинні були вигравати. Але, знову-таки, дається взнаки досвід. Якби зіграли спокійніше. За 40 секунд до кінця, виграючи шість очок, зіграли надійніше, без поспіху – все було б інакше. А так – друга поразка. Далі ще три тури. Настрій лише бойовий. Шанси на вихід у нас є, потрібно вигравати всі свої матчі і дивитися на результати прямих конкурентів».

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи-2" 82 : 81 (25 : 22, 10 : 19, 22 : 19, 25 : 21)

А в чемпіонаті "Черкаські Мавпи-2" посідають шосту позицію. Команда продовжує боротьбу за вихід до Фіналу чотирьох Вищої ліги.

До завершення другого етапу залишається три тури. 2-3-го квітня "Мавпи-2" прийматимуть "Золотий Вік". А далі команда ще зіграє з "Львівською Політехнікою" та "МЛК".