"Черкаські Мавпи" на відпочинку

Літо – пора для відпочинку, отримання нових вражень та відновлення сил після насиченого сезону. Кожен відпочиває по різному, а у декого з баскетболістів  часу на цей самий відпочинок ну зовсім в обмаль.  Ми вирішили зазирнути у соціальні мережі до знайомих всіх нам гравців та поцікавитися як вони проводять свій вільний час.

Захисник «Черкаських Мавп» - Олександр Сізов виклав декілька фото з Туреччини, де він відпочивав разом з власною сімєю.


Мірошниченку, Кобцю та Балабану зараз не до відпочинку, адже вони готуються  до чемпіонату Європи, який до слова стартує у Фінляндії вже менше ніж за місяць. Але і ці хлопці, разом з усією молодіжною збірною,  знайшли час щоб прогулятися Венецією після останнього турніру в Італії, де нагадаємо, наша збірна обіграла однолітків з Франції та США.
Олександр Тищенко наразі знаходиться в Україні та навіть влітку продовжує займатися баскетболом . Зараз він приймає участь у Кубку Корбана, що проходить у Києві. Грає Олександр за команду «Хижаки» разом з такими баскетболістами як Вячеслав Бобров, Павло Крутоус та Анатолій Челован.

Форвард Андрій Кальніченко, який позаминулого сезону виступав за наш клуб, наразі ніжиться на сонці в Майамі, США.   
 
  

А от вихованцю «Черкаських Мавп» Святославу Михайлюку зараз зовсім не до відпочинку. Хоча формально у нього зараз канікули в університеті, проте він разом з молодіжкою готується до вищезгаданого чемпіонату Європи, а також до свого вирішального сезону в NCAA.