«Черкаські Мавпи» відзначили ПС «Будівельник»

     «Черкаські Мавпи» продовжують відзначати своїх партнерів. Підсумовуючи минулий сезон та готуючись до нового, директор клубу – Володимир Гриценко завітав до ПС «Будівельник». Фактично, це домівка нашого клубу, де протягом 11-ти років «Черкаські Мавпи» проводять свої домашні матчі. Традиційно протягом сезону цей паркет був рідним не лише для головної і дублюючої команди нашого клубу. Тут був проведений півфінальний етап студентської баскетбольної ліги України, фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 1999-го р.н.. До чемпіонату Європи у «Будівельнику» готувалася і молодіжна збірна України, яка наразі успішно виступає на чемпіонаті Європи у Фінляндії. Приємно, що нещодавно «Будівельник» за економічними показниками у сфері «фізична культура і спорт» посів п’яте місце серед комунальних підприємств України!

   Днями Володимир Гриценко подякував директору КП ПС «Будівельник» - Світлані Бондар – за черговий вдало проведений сезон і відзначив підприємство відповідною відзнакою.

Історія

Сам спортивний комплекс з'явився відносно недавно - відкрито його було 22 квітня 1979-го року, як Палац спорту тресту "Черкасхімбуд – Будівельник". У зведенні будівлі використовували бетон, метал і скло, а із залізобетонної оболонки "кроком" більш як півсотні метрів утворили перекриття великого прольоту. Площа залу перевищувала 1000 квадратних метрів, а по боках розташовувалися трибуни на 700 місць. Крім головного залу, було обладнано ще два, передбачені для занять гімнастів, борців, важкоатлетів, та методкабінети, кімнати відпочинку, душові.

 

Нині, як і в 1979-му році, Палац спорту "Будівельник" – найбільший спортивний комплекс області. З жовтня 2001-го року спортивний комплекс є базою олімпійської підготовки національної збірної команди з волейболу, а з грудня 2010-го року ще й баскетболу та греко-римської боротьби. Цей статус підтверджується кожного олімпійського циклу постановами КМУ.За час існування спорткомплексу в ньому проводились кваліфікаційні ігри чемпіонатів Європи з волейболу, дитячої Євроліги з баскетболу, різноманітні міжнародні змагання, в тому числі з боксу, Чемпіонати України і навіть танцювальні фестивалі. Ну і зрозуміло, більшість міських і обласних змагань відбувається саме в Палаці спорту "Будівельник".

У статті використані матеріали «Місто на Че».