Молодіжна збірна України посіла 8-ме місце на чемпіонаті Європи

Чоловіча молодіжна збірна України поступилася команді Чехії в боротьбі за 7 місце на чемпіонаті Європи - 103:105

Напередодні заключного поєдинку на турнірі обставини складалися не на користь команди Максима Міхельсона. Ще раніше наша збірна зазнала суттєвих кадрових втрат. До них додалося психологічне виснаження після поразок Німеччині та Латвії. А часу на відновлення перед останнім матчем залишилося ще менше, ніж планувалося.

Спершу матч Чехія – Україна планувався на 14:00, але організатори перенесли його на 11:45. При цьому суперник попереднього дня грав на кілька годин раніше нас. Попри всі негативні обставини українці боролися до останнього. Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Та до перерви жвавіші суперники пішли в відрив.

Коли після третьої 10-хвилинки суперник ще збільшив перевагу, здавалося, втома завадить українцям триматися в боротьбі до останнього.

Однак неймовірними зусиллями за лічені секунди до фінальної сирени триочковий Михайлюка скоротив до мінімуму відставання – 103:104. Чехи реалізували один з двох штрафних. Залишалося трохи більше секунди часу. Михайлюк наважився на дальній кидок майже через весь майданчик, але не влучив.

Українська "молодіжка" не змогла піднятися вище 8-го місця, та команда все ж продемонструвала на турнірі досить великий потенціал.