Потужний дабл-дабл Скапінцева допоміг юніорській збірній України успішно дебютувати на ЧЄ!

Сьогодні у Македонії стартував чемпіонат Європи  серед 18-річних у дивізіоні «В». Баскетбольна школа «Черкаських Мавп» також представлена на цьому турнірі. Тренує збірну спеціаліст нашої школи – Олександр Ворона, а одним із лідерів команди є черкаський центровий – Дмитро Скапінцев. Обидва сьогодні прекрасно дебютували у грі проти збірної Англії. Ворона привів збірну до першої перемоги на турнірі – 74:66, а Скапінцев мав один із найвищих коефіцієнтів корисності. В активі нашого бігме на один з двох дабл-даблів у цій грі. Дмитро здобув 18 очок та виконав 15 підбирань!

Зустріч почалася з перестрілки штрафними, де суперникам вдавалося реалізувати половину спроб. Наприкінці 10-хвилинки влучання Тиртишника дозволили нашим хлопцям виграти дебют матчу.

Відчутнішою перевага українців стала з другої чверті. Активністю на майданчику вирізнялися Тиртишник та Скапінцев. У підсумку перший став найрезультативнішим у нашій команді – 22 очки, а другий зробив найбільше підбирань – 15.

У наступному матчі 30 липня збірна України зіграє проти Албанії. Початок о 19:45.