«Дніпро» підписує Завацкаса і розраховує на повернення Козореза

  У поєдинку восьмого туру вітчизняної Суперліги «Дніпро» - «Будівельник», у складі господарів може з'явитися литовський форвард Донатас Завацкас (20.04.1980 г.р., 203 см). За словами директора дніпропетровського клубу Ростислава Дремова, цього баскетболіста вдалося знайти під час передсезонних зборів в Литві, а нині було ухвалено рішення привернути його в свої ряди, оскільки сезон довгий, ніхто не застрахований від травм, а «Дніпру» належить виступати на два фронти.
   26-річний литовець здатний однаково успішно виступати як на позиції легкого, так і важкого форварда, але більше тяжіє до амплуа четвертого номера, благо вага – 114 кг, дозволяє вдало вести силову боротьбу під щитом. Що стосується послужного списку Донатаса, то його кар'єра починалася за океаном, де він проходив навчання і виступав в NCAA за команду «Піттсбург». Починаючи з сезону-2003/04, Завацкас змінив за три роки чотири команди - «Анвіл» (Польща), «Безансон» (Франція), «Льєж» (Бельгія) і «Бреоган» (Іспанія). Крім того, під завісу минулого сезону стажувався в команді італійської серії А - «Снайдеро», правда, провів за клуб з Удіне всього три гри. Що стосується нинішнього сезону, то Донатас почав його на батьківщині - в «Нептунасе», за який встиг провести шість матчів в рамках Балтійської ліги, ніж істотно допоміг команді з Клайпеди добути три перемоги. Про це красномовно свідчить індивідуальна статистика Завацкаса - 16.2 очка і 7,5 підборів в середньому за гру.
   Крім того, директор дніпропетровського клубу розповів про те, що незабаром кольори «Дніпра», можливо, знову захищатиме плеймейкер Олег Козорез. 30-річний баскетболіст, який в міжсезонні подумував закінчувати кар'єру, зумів подолати важку травму і вже близько двох тижнів тренується в загальній групі.  
   Нагадаємо так само, що в даний момент певні проблеми із здоров'ям має Таутвідас Лідека, що травмувався в другій десятімінутке протистояння "Дніпро" – "Політехнік". Сьогодні центровому вже зняли гіпс, а повернення до гри очікується днів через десять.