У черкаському аеропорту відбувся "Маніфест Вулиці-2016"  Сьогодні у Черкасах відгримів черговий «Маніфест Вулиці». Традиційний турнір цьогоріч відбувся у рамках фестивалю швидкості "SUN DRIVE FEST". Уперше турнір відбувся у незвичайному місці – на території Міжнародного аеропорту "Черкаси".

  Турнір відбувся у двох вікових групах: юнаки та дорослі. Драйв фестивалю та атмосфера свободи вдало перепліталася зі специфікою турніру 3х3. Федерація баскетболу України забезпечила захід ігровими конструкціями, які «виросли» безпосередньо на території аеропорту. Основний ігровий кортеж був професійним. Місцеві ж організатори на чолі з Тарасом Коломійцем створили хорошу атмосферу та професійний склад учасників.
  Дещо засмутила організаторів кількість учасників. Загалом у турнір заявилося 19 команд, 7 – у дорослі змагання, а 12 – у дорослі. Натомість турнір взяв якістю. Відразу кілька команд були сформовані з професіональних баскетболістів. Переважно це молоді гравці «Черкаських Мавп».

Тарас Коломієць, організатор турніру:

   У чоловічому турнірі команди були розбиті на дві групи по 6 команд, 4 кращі вийшли у плей-оф. Головна інтрига цьогорічного «Маніфесту Вулиці» розгорнулася навколо фінального матчу. Переможець турніру забрав призові у сумі 3 тисяч гривень. Призери ж отримали подарунки від партнерів свята:  Boller’sHouse, PEAK та Челінтано.   У підсумку перемогу оформила команда «Свіфт» у складі черкаських професіоналів (Олександр Кобець, Максим Мірошниченко, Євген Балабан). Гравці «Черкаських Мавп» у важкому фіналі переграли досвідчене черкаське тріо: Андрій Тимофєєв, Олександр Лашко, Андрій Шимуля. Фінальний матч завершився з рахунком 14:12.