У Черкасах стартував Кубок Венето!

У перший день Кубка Венето "БІПА" переграла "Будівельник" 77 : 63, а "Черкаські Мавпи" взяли гору над МБК "Миколаїв" 80 : 63.

Традиційний передсезонний баскетбольний турнір стартував! Протягом трьох днів на паркеті ПС "Будівельник" гратиме чотири команди Суперліги Парі-Матч. Цьогоріч за кубок змагаються: "Черкаські Мавпи", "Будівельник", "БІПА" та МБК "Миколаїв".

Турнір проведуть за коловою схемою. Сьогодні між собою зіграли "Будівельник" - "БІПА" та "Черкаські Мавпи" - МБК "Миколаїв".

"БІПА" - "Будівельник" 77 : 63 (12 : 10, 23 : 19, 24 : 15, 18 : 19)
БІПА:
Волчанов - 14 оч, 6 підб; Челован - 10 оч, 4 підб; Жуковський - 9 оч, 8 підб; Фандербурк - 7 оч, 7 пер; Балашов - 6 оч; Найко - 6 оч, 4 пер.
Буд: Вінтоняк - 12 оч, 4 пер; Горбенко - 12 оч; Зотов - 12 оч, 4 пер; Крутоус - 12 оч, 3 перх; Луценко - 8 оч.

У матчі-відкритті баскетболісти "БІП-и" протягом більшої чатсини ігрового часу лідирували в рахунку. У середині четвертої чверті одесити мали максимальний гандикап - 24 очки. До кінця гри "Будівельник" дещо скоротив відставання, але наздоганти "БІП-у" вже не зумів. У підсумку 77 : 63, "БІПА" виграє стартовий матч Кубка Венето.
Найрезультативнішим гравцем матчу став Михайло Волчанов, який здобув 14 очок та 6 підбирань.

"Черкаські Мавпи" - МБК "Миколаїв" 80 : 63 (28 : 17, 24 : 11, 20 : 15, 8 : 20)
ЧМ:
Адедіран - 18 оч, 5 підб, 3 перх; Чумаков - 12 оч, 7 підб; Кальніченко - 11 оч, 4 підб; Мірошниченко - 9 оч, 6 підб, 3 пер; Скапінцев - 6 оч, 6 підб.
Мик: Іванов - 13 оч; Кушніров - 11 оч, 5 підб; Онуфрієв - 8 оч, 5 підб; Ожегов - 6 оч; Тонченко - 5 оч, 3 пер.

Чвертьфіналісти минулорічного розіграшу плей-оф Суперліги зійшлися у другому матчі Кубка Венето. «Черкаські Мавпи» потужно стартували на домашньому турнірі. Команда відстоює титул володаря кубка.

Вже з перших хвилин підопічні Максима Міхельсона заволоділи комфортною перевагою. До середини чверті «Мавпи» вже вели з 10-очковою різницею. А загалом перша 10-хвилинка виявилася вкрай результативною. 28 : 17 на користь черкасців. У другому періоді господарі паркету продовжували домінувати. Цупкий захист дозволив команді здійснювати важливі перехоплення та реалізовувати швидкі прориви. Як наслідок, до великої перерви «Мавпи» мали 24 очка переваги.

За таким же сценарієм гра проходила і в другій половині. Комфортна різниця дозволила Максиму Міхельсону рівномірно розподілити час між усіма баскетболістами. Черкаські баскетболісти лише у четвертій чверті дозволили суперникові скоротити своє відставання. У підсумку, 80 : 63 «Мавпи» стартують з перемоги.

Потужний матч провів можливий новачок команди Олексій Адедіран. На рахунку центрового 18 очок, 5 підбирань та 3 перехоплення. Він і став найрезультативнішим.

Протягом дня для любителів влаштували конкурси. Так, переможці виграли призи від торгової марки "Венето".