«Черкаські Мавпи-2» перемагають «Каштан»!

Дублери «Черкаських Мавп» беруть реванш у «Каштану» в Києві – 75 : 80!

Другий матч «Черкаських Мавп-2» проти зіркового «Каштану» пройшов за іншим сценарієм, аніж у першій грі. Цього разу Володимир Чурсін мав у розпорядженні повний склад. Більш широка ротація дозволила команді на виїзді грати на рівних із досвідченим суперником. Так, ще в першій половині команди йшли очко-в-очко. Так, черкасців за собою традиційно вів Євген Балабан, а найрезультативнішим у «каштанів» був Євген Болоценко. У другій чверті «Мавпи» взагалі здійснили хороший ривок й вийшла вперед на відстань 11-ти балів – 28 : 39. Втім кінцівка періоду за господарями паркету. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку – 42 : 42.

І якщо в черкаському матчі, «Каштан» у другій половині здійснив шалений ривок. То у другій грі «Мавпи» чинили гідний опір протягом усього матчу. Більш досвідчені баскетболісти «Каштану» таки вийшли вперед і виграли третю чверть – 20 : 12. Однак у заключному періоді підопічні Чурсіна додають в активності. Поступово команда не лише скорочує відставання, а й виходить вперед. Спочатку точний дальній від Голіка, потім двічі по два з під кільця від Войтовича і «Черкаські Мавпи-2» попереду! За менш ніж 40 секунд до кінця зустрічі. У наступній же атаці кияни відновлюють паритет – 75 : 75. Однак кінцівка за «Мавпами». За 19 секунд Євген Балабан здобуває важкий енд-ван і дає команді триочкове лідерство – 75 : 78. У заключні секунди черкасці чітко відзахищалися. А останнє слово було за Юрієм Романовським, котрий реалізував обидва штрафних. У підсумку 75 : 80! «Черкаські Мавпи-2» здобувають першу перемогу в сезоні. Однак за сумою двох матчів команда вибуває з FreezeOil Кубку України.

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп»:
«На відміну від матчу в Черкасах, коли ми добре відіграли першу половину, а потім наробили багато дурниць у третій чверті, здійснили чимало втрат і програли без шансів. То зараз зробили акцент на жорстку гру від суперника. Були готові до цієї другої половини, до цього жорсткого захисту. Було завдання – дорожити м’ячем, грати грамотно, розігрувати комбінації. Добре провели кінцівку, не без помилок, звісно, але дотиснули суперника. За рахунок хорошої гри в захисті + забили свої кидки. Хорошу гру провів Женя Балабан, здобув 27 очок. Загалом забили 8 триочкових проти їхнього зонного захисту. Сьогодні багато грали молоді баскетболісти, і Дмитро Нагорний і Юрій Романовський. Вони здобували також чимало очок. Для хлопців це хороший досвід. Ця перемога важлива у психологічному плані. Молоді хлопці переграли таку досвідчену команду, із Лебедєвим, Забірченком та Нерушом у складі. Наші гравці повинні відчути у собі впевненість перед матчами Вищої ліги. Задоволений грою, є результат. Зробили ще один крок, сподіваюсь, у правильному напрямку».

«Каштан» - «Черкаські Мавпи-2» 75 : 80 (24 : 21, 18 : 21, 20 : 12, 13 : 26)