БК “Черкаські Мавпи” – БК “Золотой Век” 86:71 (25:19, 22:14, 23:14, 16:24)

Найрезультативніші:
БК “Черкаські Мавпи”: Девіс – 18оч, 6пб; Мірошниченко – 17оч, 5рп; Скапінцев – 9оч, 12пб, 6рп, 4бш.
БК “Золотой Век”: Бузько – 20оч, 8пб.

Хід гри:
Сьогодні в Черкасах було зіграно другий кубковий матч між місцевими “мавпами” та “Золотим Веком” з Кропивницького. Так як господарі ще в минулому матчі зняли практично всі питання щодо учасника 1/4 фіналу, то зі стартових хвилин головний тренер черкасців Максим Міхельсон почав експериментувати зі складом, використовуючи максимально широку ротацію. Проте це зіграло тільки на руку для баскетболістів “Золотого Века”. Практично всю першу чверть вони трималися на рівних з господарями та навіть декілька разів виходили вперед. Але все стало на свої місця після серії дальніх від вихованців черкаського баскетболу Максима Мірошниченка та Микити Воєводи. За хвилину ці гравці на двох заробили 9 балів з периметру, і таким чином зуміли відірватися в рахунку від гостей на комфортну дистанцію. Чверть же закінчилася з рахунком 25:19.

В другому періоді наставник черкасців продовжив застосовувати широку ротацію, про що свідчить те, що окрім плеймейкера Мірошніченка та центрового Скапінцева більше ніхто з “білих” не провів понад 10 хвилин на паркеті за першу половину. В цілому ж у другій десятихвилинці “Черкаські Мавпи” продовжили домінувати у всіх аспектах гри, ну а виділити певно варто все того ж розігруючого Максима Мірошниченка, який заробив за першу половину 13 балів та Дмитра Скапінцева. Молодий центровий “мавп” за першу половину зустрічі заробив 8 балів, зібрав 6 відскоків та віддав 4 результативні передачі, варто відзначити, що по останнім двом показникам він став кращим в команді. Сирена ж зафіксувала рахунок 47:33 на користь господарів після першої половини гри.

Третя десятихвилинка розпочалася зі швидких балів після проходів від Ткаченка та Воєводи. Надалі ж “Золотому Веку” вдалося вирівняти гру, але розігруючий “мавп” Мірошниченко продемонстрував дива дриблінгу та забив розкішні два з-під кошика чим завів власну команду, а нестримний Дмитро Скапінцев поставив тверду крапку в чверті власним блокшотом на останній секунді десятихвилинки.

В четвертому періоді “Золотий Век” зібрався та зі всіх сил помчав вперед, що і принесло підопічним Андрія Білозерського перевагу у заключному періоді, який вони виграли з рахунком 16:24. Варто також відзначити активні дії Івана Ткаченка. Вихованець “Черкаських Мавп” чудово увійшов у гру та забив дві емоційні трьохи впродовж 30 секунд гри.
Матч же завершився за рахунку 86:71 для господарів майданчику.

Герої матчу:
В “Черкаських Мавп” варто виділити двох гравців: перший це Дмитро Скапінцев, який за 31 хвилину на паркеті заробив 9 балів, зібрав 12 відскоків, віддав 6 результативних передач та виконав 4 блокшоти, та Максима Мірошниченка, який за 25 хвилин набрав 17 очок та віддав 5 результативних передач.

В гостей же вирізнявся Глеб Бузько: на рахунку захисника 20 набраних балів та 8 підборів.

Найближчі матчі:
Господарі паркету свій наступний матч проведуть в рамках Суперліги Парі-Матч, 10 листопада “Черкаські Мавпи” на своєму паркеті прийматимуть “Кривбас”. Старт гри о 19:00.

“Золотой Век” наступний матч зіграє 11 листопада в Сумах, де зустрінеться з місцевим “СумДУ” в рамках чемпіонату вищої ліги.