"Волиньбаскет" – "Черкаські Мавпи" 61:87 (21:22, 8:19, 13:20,)

"Волиньбаскет": Рудаков 15оч, 6пб.
"Черкаські Мавпи": Кальніченко – 22оч, 3пб.

Хід гри:
Сьогодні лучани та гості міста стали свідками цікавого протистояння.

"Черкаські Мавпи", яким будь що потрібно було перемагати аби реабілітуватися за відверто провалений старт сезону, протистояли надмотивованим волинським лицарям, які також не зовсім вдало розпочали чемпіонат. Додаткової інтриги матчу додавав той факт, що баскетболісти з Луцька у минулому турі дали справжній бій столичному "Будівельнику", який зміг вирвати перемогу лише в останній чверті.

Отож з самого початку гри команди дали усім зрозуміти, що на майданчику сьогодні буде справжня заруба. На перші бали Чумакова, Олег Рудаков відразу ж відповів власними двома. Далі "мавпи" здійснили декілька перехоплень і ледь не пішли у відрив, проте Станіслав Дикий ефектно забив зверху та повернув паритет у зустрічі.  Чверть же завершилася за мінімальної переваги "білих" -21:22.

В другому періоді гості продовжили застосовувати високий пресинг по всьому майданчику і це принесло свій результат: Черкаси здійснили за першу половину 6 перехоплень і пішли у відрив. "Волиньбаскет" намагався скоротити різницю за рахунок влучань з середньої дистанції, проте лідери господарів свої кидки не влучили. Як результат гості виграли чверть 19:8, та зафіксували рахунок 29:41 після першої половини гри.

В другій половині гри картина зустрічі кардинально не змінилася. Лише Чемякін намагався виконати ривок, проте його зусиль для загального успіху волині не вистачило. Як результат "мавпи" довели гру до логічної перемоги з рахунком 61:87.

Герой матчу:
Кращим гравцем на паркеті сьогодні був капітан Черкасців – Андрій Кальніченко. Також гарно ввійшов у гру новачок "білих" – Демонтре Харріс.

В господарів же переконливо виглядав Чемякін.

Найближчі матчі:
Господарі паркету наступну гру проведуть за 4 дні: вдома лицарі зіграють проти "БІПИ" з Одеси.

Черкасці ж наступний матч проведуть також вдома: у четвер "білі" у домашньому ПС "Будівельник" зустрінуться з новачком Суперліги Парі-Матч – "Політехніком" з Харкова.