Черкаські Мавпи в напруженому матчі переграли Політехнік

"Черкаські Мавпи" – "Політехнік" 92:84 (20:12, 32:21, 13:25, 27:26)

"Черкаські Мавпи": Чумаков 19оч, 5пб.
"Політехнік": Козлов 39оч.

Повна статистика гри

Хід гри:
Сьогодні в Черкасах відбулося чергове баскетбольне свято. Улюбленці містян "Черкаські Мавпи" на своєму паркеті приймали харківський "Політехнік". Варто зазначити, що для команди Максима Міхельсона цей матч був доволі принциповим, адже у першому колі змагань саме від команди з Харкова черкасці зазнали зовсім неочікуваної поразки. Тому "білих" сьогодні влаштовувала лише перемога.

З самого старту гри капітан команди Андрій Кальніченко почав набирати бали, закинувши ефектні два. Проте харків’яни відразу відповіли власними очками та надалі не відпускали господарів.
В Черкас же в першій чверті дебютував новий великий – "Демонтре Харріс. Американець вже встиг зіграти один матч за свою команду на виїзді, а сьогодні ж у нього відбувся дебют перед власними вболівальниками. В кінцівці першої чверті "політехнік" все ж відпустив "мавп" на комфортну різницю у 8 очок. 20:12

На старті другої десятихвилинки у черкасців по-справжньому полетів дальній кидок: Ткаченко, Девіс та Полюляк по черзі з інтервалом в декілька десятків секунд влучили свої кидки з периметру та зробили різницю в рахунку вже двозначною. "Політехнік" же як власний контраргумент заграв Козлова: українець за дві чверті реалізував 5 дальніх кидків та загалом набрав 23 бали, проте аби втримати рівновагу в рахунку цього було недостатньо. Як результат 52:33 після першої половини гри.

З самого початку другої половини гри далі працювати взявся Роман Козлов. Нестримний лідер харків’ян реалізував дві середні спроби зі старту періоду, а ближче до завершення чверті і взагалі своїми неймовірними трьохами зумів скоротити відставання лише до мінімальних двох пунктів. У "мавп" же ввімкнувся один з легіонерів – Стейсі Девіс. Американець вдало працював у захисті та влучно атакував!

В заключній частині матчу "Політехнік" не здавався, усіма силами йшовши вперед, проте черкасці зуміли стримати своїх опонентів та довести матч до його завершення маючи в запасі 8 очок переваги. Отож фінальна сирена зафіксувала рахунок 92:84 на користь господарів.

Герой матчу:
Справжнім Героєм з великої літери сьогодні був Роман Козлов. Неймовірний захисник харків’ян сьогодні реалізував 8 триочкових спроб з 12 та загалом здобув 39 балів.

Найближчі ігри:
"Черкаські Мавпи" вже найближчої суботи зіграють проти кременчуцького "Кременя". Старт гри о 16:00 у місцевому ПС "Будівельник".

Гості ж наступний матч проведуть також на виїзді: В Києві підопічні Валентина Кулібаби спробують створити конкуренцію столичному "Будівельнику". Старт гри також в суботу о 14:00.