«Черкаські Мавпи-2» виграють два матчі у Вищій лізі

Перші перемоги в сезоні здобули дублери «Черкаських Мавп». На власному паркеті черкасці здолали команду із Дніпра – ДОС-ДЮСШ.

Із новим тренером – нові результати. «Черкаські Мавпи-2» очолив Олександр Ворона. 20-21 грудня на керманича чекало перше випробування. У себе вдома «Мавпи» приймали сусіда по турнірній таблиці – ДОС-ДЮСШ із Дніпра. Допомагали другій команді і гравці основи – Нікіта Воєвода та Олександр Кобець. Обидва матчі були схожими. У першій грі була рівна боротьба до кінця другої чверті. Але у третьому і четвертому періодах «Мавпи» зібралися з силами і здійснили хороший ривок, як наслідок перемогли – 78 : 53.

Схожа ситуація була у другому матчі. Знову рівна боротьба у першій половині гри. Господарі паркету то виходили вперед, то втрачали свою перевагу. Однак щільний захист та швидкі атаки зробили своє у другій половині. Балабан-Кобець-Воєвода знайшли свій кидок і не залишили суперникові шансів. 89 : 63, успішний дебют Олександра Ворони на тренерському містку.
Стабільно лідерську гру демонструє Євген Балабан. В обох матчах на рахунку форварда дабл-дабли - 20+10 та 21+12!

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Важко щось коментувати. У мене було одне тренування із цією командою. На цей момент зустрічалися два аутсайдери. Ми виявилися сильнішими. Так, це позитивний результат. А із того, що я хочу почерпнути, хлопці мене почули. Була якась фривольність, після чого гравці зібралися, проаналізували ті моменти, про які я їм сказав, і довели обидва матчі до логічного завершення».

«Черкаські Мавпи-2» – ДОС-ДЮСШ (Дніпро) 78 : 53 (27 : 15, 4 : 15, 23 : 14, 24 : 9)
ЧМ: Балабан – 20 + 10 підб; Кобець – 12 + 4 пер; Пелипай – 10 оч.

«Черкаські Мавпи-2» – ДОС-ДЮСШ (Дніпро) 89 : 63 (19 : 21, 17 : 13, 23 : 10, 30 : 19)
ЧМ: Балабан - 21 + 12 підб, 4 блк; Лунський - 16 + 6 підб; Воєвода - 16 + 4 підб, 7 пер.