Михайлюк провів кращий матч у сезоні!

20 очок та 6 підбирань - найрезультативніший матч Святослава Михайлюка у цьогорічному чемпіонаті.

Цієї ночі Канзас здобув чергову перемогу у рамках чемпіонату
NCAA. Баскетболісти переграли команду Університету штату Невада, Лас Вегас (UNLV). Визначальною у матчі стала перша половина. Гравці «Канзас Джейхокс» заволоділи вражаючою перевагою, вигравши період з рахунком 42 : 20. У підсумку команда святкувала перемогу – 71 : 53.

Одним із кращих на паркеті у складі переможців був Святослав Михайлюк. Черкасець вдруге вийшов у стартовому складі. За 31 хвилину на паркеті баскетболіст здобув 20 очок (4-6 тричкові, 8-14 з гри) – це найрезультативніший матч для Святослава в сезоні. До цього показника захисник додав 6 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення.
Канзас продовжує свою переможну серію. Нині команда є третьою у рейтингу всіх університетських команд США.