«Черкаські Мавпи-2» поступаються «Говерлі»

Дублюючий склад не зумів нав’язати боротьбу одному з лідерів Вищої ліги.
Дві гри із надскладним суперником. Черкаські баскетболісти приймали івано-франківську «Говерлу». На перший матч Олександр Ворона виставив максимально бойовий склад – із Кобцем, Ткаченком та Воєводою. Цей десант суттєво допоміг команді. «Мавпи» протягом усіх 40-ка хвилин трималися у грі і мали шанси на успіх. Однак провальна третя чверть (14 : 26) стала визначальною. Черкасці так і не дістали суперника – 65 : 78.

Другий матч – абсолютна протилежність першого. Івано-франківські баскетболісти вже освоїлися в Черкасах і з першої чверті пішли вперед із хорошим відривом. Власне гравці «Говерли» ще до великої перерви фактично зняли питання про переможця. Перша половина завершилася з рахунком 27 : 52 на користь гостей. Не зуміли пограти на рвних черкасці і в другій половині матчу. Так, «Говерла» впевнено виграє ще дві чверті й завершує гру розгромом 49 : 92.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Вчора грали із «Говерлою» на рівних, допоміг нам Іван Ткаченко. Сьогодні ж, розуміли, що поборотися буде складно. Розуміючи це, дав пограти і молодшим гравцям. І я не задоволений. Не задоволений їхньою самовідданістю. Коли я був молодим гравцем, я розбивав коліна в кров, намагаючись довести тренеру, що можу грати і 5 секунд на майданчику і значно більше. У наших гравців я цього не помічаю. Стосовно гри, сьогодні випробовували нові схеми. Я під час гри давав хлопцям нові комбінації, тому далеко не все виходило. «Говерла» – потужна команда, яка претендує на золоті медалі і, наскільки я знаю, прагне вийти до Суперліги. Ця команда продемонструвала нам, як потрібно грати. Є над чим працювати, будемо виправляти помилки».

«Черкаські Мавпи-2» – «Говерла» 65 : 78 (14 : 14, 12 : 17, 14 : 26, 25 : 17)
ЧМ: Балабан - 22 + 7 підб; Ткаченко - 18 + 10 підб; Воєвода - 11 + пер.

«Черкаські Мавпи-2» – «Говерла» 49 : 92 (18 : 27, 9 : 25, 12 : 18, 10 : 22)
ЧМ: Лунський – 11 + 6 підб; Кобець – 11 + 5 підб; Балабан – 10 + 9 підб, 5 пер