FreezeOil Кубок України: 80:81 після першої гри

БК "Черкаські Мавпи" – БК "Дніпро" 80:81 (21:19, 19:19, 23:23, 17:20)

Найрезультативніші:
БК "Черкаські Мавпи":Кальніченко 22оч.
БК "Дніпро": Мішула 27оч.

Хід гри:
Сьогодні в Черкасах відбувся справжній кубковий двобій, в якому зійшлися ледь не найбільш принципові суперники в Україні. Черкаські мавпи зі вже зі стартових хвилин дали зрозуміти, що у Дніпра сьогодні легкої прогулянки не буде: молодий центровий Дмитро Скапінцев реалізував два двоочкових в ряд та завів власну команду. Далі  вже дніпряни застосували жорсткий пресинг та зусиллями лідера команди Тімофеєнка зрівняли рахунок. В подальшому мавпи дещо додали в агресивності власних дій та завершили чверть лідируючи: 21:19 для господарів.

Старт другої десятихвилинки можна охарактеризувати лише одним визначенням: Дніпро влаштував справжній холодний душ  для черкасців, коли двічі Ревзін та Загреба реалізували власні кидки та зробили ривок 7:0 і здавалося переломили хід гри. Максим Міхельсон  одразу відреагував тайм-аутом,  і це його команді допомогло. Вже за мить мавпи перехопили ініціативу та відповіли власним ривком  9:0. За дві хвилини до завершення першої половини змусив вибухнути  ПС Будівельник один з двох легіонерів мавп – Стейсі Девіс, який реалізував ефектний данк після перехоплення. Чверть же завершилася за рахунку 40:38 для господарів.

Другу половину активно та рівно розпочали обидві команди, а вже за декілька хвилин яскравий та видовищний відрізок продемонстрував Олександр Кольченко,  дії якого дозволили мавпам піти у відрив. Проте дніпряни з цим були не згодні та вчергове вирівняли гру. Надалі ж продовжилися гойдалки, переможцем з яких вийшла команда з Дніпра. 80:81 і на нас чекає цікавий матч-відповідь.

Герой матчу:
Кращим в команді гостей сьогодні був гравець збірної України – Олександр Мішула. Українець реалізував 4 триочкових та загалом набрав 27 балів.

Наступні зустрічі:
Свою наступну гру господарі паркету проведуть 26 січня в рамках Суперліги Парі-Матч: вдома черкасці спробують обіграти аутсайдера суперліги – "Волиньбаскет" з Луцька.