«Черкаські Мавпи-2» поступаються «Хіміку»

Перший матч виїзного туру в Южному провели дублери «Черкаських Мавп».

Гра проти одного з лідерів Вищої ліги відразу не задалася. Южненські баскетболісти з перших хвилин пішли вперед в рахунку, тому черкасці були у статусі наздоганяючих. Перевагу у 10 очок южненці тримали до кінця першої половини. А після великої перерви різниця між суперниками все збільшувалася. «Мавпи» зусиллями Івана Ткаченка намагалися триматися у грі, але дві заключні чверті пройшли під знаком «Хіміка». Южненці впевнено виграли перший матч – 92 : 63.

Каталізатором не вдалого результату стала велика кількість втрат у черкаської команди - 25 проти 8-ми у "Хіміка". Як наслідок, южненські баскетболісти забили 34 очка після втрат "Мавп".

Кращим у складі черкасців став Іван Ткаченко. На його рахунку 20 очок та 9 підбирань. А завтра дублери проведуть другу гру проти «Хіміка-2».

«Хімік-2» – «Черкаські Мавпи-2» 92 : 63 (22 : 13, 22 : 21, 28 : 21, 20 : 8)
ЧМ: Ткаченко – 20 + 9 підб; Кобець – 9; Воєвода – 8; Балабан – 7 + 6 підб, 6 пер.