„Черкаські Мавпи” – „Кривбасбаскет-Люкс” (гра дублів) 92:52

Вже у першій чверті „Черкаські Мавпи” здобули суттєву перевагу над „Кривбасбаскет-Люкс” 25:12. Така різниця встановилася ще всередині чверті.
Суперник дозволяв собі занадто часто втрачати, чим і користувалися господарі. Хоча у боротьбі під чужим щитом „Мавпи” також виявилися спритнішими.
     Помітно слабший рівень гостей дозволив навіть „красуватися” Максу Канате, який вже полюбився глядачам своїми уповільненими слемами. Також красень-трьохочковий зробив Олег Шевченко.
     Попри очевидну нашу перевагу, обидві команди демонстрували необережну гру і не відставали один одному у фолах.
У наступній чверті гра мала вже заданий напрям розвитку 26:11. На перерву пішли з рахунком 51:23.
     „Черкаські Мавпи” граючи лише однією комбінацією і все більше індивідуально, досягли такого результату головним чином дякуючи дружній грі у захисті. Очки здобували, бомбардуючи опонентів трьохочковими і особливо відзначився Шевченко, влучивши 5 м’ячів.
    У цій грі „Кривбасбаскет-Люкс” грав без своєї сильної п’ятірки. З таким складом „Мавпи” впоралися без проблем. Якщо третю чверть ми ще грали 24:9, то  останню подарували супернику 17:20.
     За ради справедливості нагадаємо, що у грі з повним складом криворіжців, "Мавпи" поступилися з неменшим відривом.

тренер: Поліщук

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки