«Черкаські Мавпи» у видовищному матчі програли місце у Ф4 Кубка України

FreezeOil Кубок України. Чвертьфінал, другий матч

"Дніпро" – "Черкаські Мавпи" 66:60 (14:18, 11:8, 19:15, 22:19)

"Дніпро": Мішула 15 + 5 підбирань, Тимофеєнко 13 + 9 підбирань

"Черкаські Мавпи": Кольченко 22 + 4 передачі, Кальніченко 9, Сізов 7 + 7 підбирань

Статистика матчу

«Черкаські Мавпи» не змогли пробитися у Фінал Чотирьох FreezeOil Кубка України. Команді Максима Міхельсона у Дніпрі потрібно було відігрувати однеочкове відставання першого матчу чвертьфіналу. За підтримки фансектору клубу «Мавпи» билися протягом усього матчу. Вирішальним у грі став ривок господарів у другій половині, який і забезпечив важку перемогу «Дніпру» - 66:60.

Хід гри

Найбільші очікування підтвердилися: першу половину зустрічі команди провели, як і належить кубковій баталії - в непоступливій і чоловічій боротьбі. Господарі заволоділи перевагою з перших хвилин, проте "Мавпи" ще у стартовій десятихвилинці зуміли вирівняти ситуацію, а в другій чверті змусити команду Журавльова наздоганяти.

Обидва колективи зробили пристойну кількість кидків з-за дуги, проте трохи вище відсоток був у гостей, які в цілому краще атакували з гри і заволоділи незначною перевагою на щитах. "Дніпро", в свою чергу, краще за суперника біг швидкі в відриви.

У "Мавп" варто відзначити результативний вихід Кольченка, який з 9 очками став найрезультативнішим у першій половині і допоміг черкаській команді піти на велику перерву, маючи 1-очкову перевагу.

Третя десятихвилинка також проходила в рівній боротьбі: "Дніпро" більше завантажував "фарбу", а "Мавпи" непогано атакували з-за дуги, де господарі залишали їм простір для вільних кидків. Ключовою стала четверта десятихвилинка, вже в дебюті якої підопічні Журавльова зуміли організувати ривок. Серія точних триочкових кидків у виконанні Шунделя, Мішули і Місяця швидко зробили перевагу "Дніпра" двозначною.

Коли "Мавпам" вдалося трохи скоротити відрив і залишити від переваги суперника 7 очок надважливий дальній кидок знову реалізував Мішула, фактично поставивши крапку в цьому матчі. Гості билися до останнього, однак наздогнати суперника вже не зуміли.

"Дніпро" дотиснув "Мавп" після великої перерви і став останнім учасником "Фіналу чотирьох" FreezeOil Кубка України.