"Черкаські Мавпи" обіграли в овертаймі чемпіона України

«Черкаські Мавпи» продовжують свою успішну серію! Черговий надважливий матч команда Максима Міхельсона виграла сьогодні. На своєму майданчику «Черкаські Мавпи» здолали чемпіона України – южненський «Хімік». Неймовірно напружений матч завершився перемогою черкасців в овертаймі – 84:83!

Анкета матчу

Черкаси, ПС Будівельник
Черкаські Мавпи — Хімік 84:83 (19:14, 26:26, 19:18, 9:15, 11:10)

Черкаські Мавпи: Кольченко 25, Кальніченко 19, Девіс 14 + 5 підбирань
Хімік: Сміт 21 + 5 передач, Петров 14, Антіпов 11, Сидоров 11, Лав 10 + 6 підбирань

Статистика матчу

Хід гри

Вже з перших хвилин Мавпи дали зрозуміти, що в цьому матчі команда максимально налаштована на боротьбу та перемогу. Підопічні Максима Міхельсона вийшли зарядженими на гру з чемпіоном України, захопивши лідерство ще в першій десятихвилинці. Якщо Хімік атакував з непоганим відсотком, то Мавпи - практично ідеально. Саме релаізація кидків з гри дозволила господарям не тільки заволодіти перевагою, а й виграти першу половину, отримавши 5-очковий гандикап перед великою перервою. Також варто відзначити відмінний вихід з лави Кальніченка, який за 9 хвилин набрав 11 очок, реалізувавши емоційний дальній кидок із сиреною в кінцівці першої чверті, який додав упевненості команді форварда. Хімік здебільшого намагався грати через "фарбу", де також активними були гравці лави - Петров і Антипов. Другий, до того ж: встиг відзначитися двома точними триочковими, які, тим не менш, не дозволили южненцям виграти першу частину зустрічі.

Відзначимо, що одним з головних досягнень Мавп в цьому матчі стало те, що господарі зуміли закрити головну ударну силу Хіміка в атаці - Джеймса Сміта, який набирав очки здебільшого з лінії. По ходу всієї третьої чверті гості залишалися в ролі наздоганяючих і увійшли у вирішальну фазу поєдинку, намагаючись наздогнати черкаський колектив. Дві чверті знадобилося Хіміку, щоб нарешті зробити це - в середині заключної десятихвилинки команда Степановського зуміла зрівняти рахунок і перевела гру у вальдольную кінцівку, в якій вже рятуватися довелося Мавпам. Кальніченко виявився найспритнішим під чужим кільцем і зумів набрати два очки і перевести гру в овертайм - вирішальну атаку Хімік організувати не зумів.

У вирішальній п'ятихвилинці господарі вже свого не віддали. Головними героями овертайму стали Кальніченко і Кольченко, які й принесли своїй команді перемогу над чемпіоном України. Отримавши можливість на переможну атаку за 6 секунд до сирени, южненці, використати її знову не зуміли - кидок Сидорова виявився неточним. Черкаські Мавпи здобули надскладну перемогу в неймовірному матчі, зробивши шанси Хіміка на перемогу у регулярці мінімальними.