«Черкаські Мавпи-2» обіграли БК-93 (Рівне)

У черговому турі Вищої ліги дублери поступилися та перемогли рівненський БК-93 ОШВСМ.
У першому матчі черкаські баскетболісти до останнього мали шанси на перемогу. Однак наприкінці четвертого періоду команда рівненської Школи вищої спортивної майстерності здійснила потрібний ривок і в тримала перевагу – 66 : 74.

Значно жвавіше і стабільніше заграли черкасці у другій грі. Сьогодні на майданчику ПС «Фотоприлад» дубль «Мавп» приголомшив суперника наприкінці першої і на початку другої половини зустрічі. Після рівного першого періоду, підопічні Володимира Чурсіна здійснили два хороших ривки у другій і третій чверті. Господарював на своїй і на чужій половині Іван Ткаченко. Гравець основи став найрезультативнішим у матчі, відзначившись дабл-даблом – 20 + 10. Крім цього Іван неодноразово «нагороджував» суперників блок-шотами та виконував слем-данки. Підтримав партнера і Віталій Гнойовий. Захисник розігрався не на жарт, поціливши два поспіль триочкових та кілька важливих кидків із середньої відстані.

У підсумку, ще в середині третьої чверті «Мавпи» зняли питання до переможця. У четвертому періоді лиш дозволили суперникові дещо скоротити рахунок. 80 : 67, «Мавпи» та Рівне поділили очки.
Після перемоги над Хіміком підтримати дублерів прийшли й Ігор Чумаков та Ігор Бояркін.

Володимир Чурсін, тренер «Черкаських Мавп-2»:

«Сьогодні зіграли в захисті так, як потрібно. Тому що вчора ніби й не погано зіграли, повинні були перемагати, але не вдалося. Багато виконали триочкових кидків, не підготовлених. Суперник влучив на чотири більше. Це в чомусь і принесло їм позитивний результат. Сьогодні зробили акцент на захист, на проникнення під кільце і вже потім триочковий кидок. В захисті добре відіграти, і персонально і зонно. Добре відзахищалися, і втікали у швидкий прорив. Вели +28. Могли виграти ще більш впевнено, але результат дозволяв заграти і молодих гравців. Сьогодні більше грали старшим складом, але і з молодих, ті хто виходили – допомогли. Добре відіграв Віталій Гнойовий, і в захисті вдало і в атаці приніс багато очок, влучав кидки. Результатом і грою задоволені».

Черкаські Мавпи-2 – БК-93 ОШВСМ 66 : 74 (17 : 14, 9 : 18, 19 : 12, 21 : 30)
ЧМ: Балабан – 19 + 9 підб; Ткаченко – 12 + 6 підб, 4 пер; Воєвода – 10 + 6 пер.

Черкаські Мавпи-2 – БК-93 ОШВСМ 80 : 67 (15 : 15, 24 : 12, 24 : 11, 17 : 29)
ЧМ: Ткаченко – 20 + 10 підб, 4 пер, 3 блк; Балабан – 16 + 4 підб; Гнойовий – 15 + 4 підб.