«Черкаські Мавпи» зіграли у футзал на першому тренуванні тижня

Учора «Черкаські Мавпи» поновили тренування після триденного відпочинку. Користуючись паузою у чемпіонаті, пов’язаною з Фіналом чотирьох Кубка України, тренерський штаб минулого тижня дав серйозне навантаження хлопцям, а вже після цього триденний вихідний.

Перше тренування після вікенду черкасці розпочали у дещо незвичному форматі. Після розминки баскетболісти зіграли 30-хвилинний футзальний матч. Решта тренування пройшла у звичному режимі.

«Минулого тижня гравцям дали серйозне навантаження. Намагаємося вивести гравців на приблизно один рівень, оскільки багато гравців, які приєдналися до нас по ходу сезону, не мали передсезонної підготовки. Важливо, що напередодні старту вирішальної частини сезону у нас з’явилося вікно у календарі, яке ми можемо використати за призначенням», – говорить Максим Міхельсон.

Наразі черкасці готуються до непростого виїзду у Кременчук та Харків. Матчі проти «Кремня» та «Політехніка» відбудуться 3-го і 5-го березня. Після трьох перемог у матчах з лідером чемпіонату і сусідами по турнірній таблиці («Хімік», «БІПА», «Запоріжжя») черкащани спробують обіграти аутсайдерів ліги. До завершення регулярного чемпіонату «Мавпи» мають провести ще чотири гри, які теоретично можуть залишити шанси нашому клубу навіть на четверте місце регулярного чемпіонату. Та задля цього нашим хлопцям потрібно дійти до плей-оф без осічок та очікувати втрату очок одеської «БІПИ».


«Зараз ми розуміємо, що ми повернулися у боротьбу за четверте місце. Далеко не все від нас залежить, але нам важливо успішно виконати частину роботи, яка залежить від нас, і далі уже дивитися, як зіграє «БІПА». Ми не маємо права недооцінювати команди з нижньої частини турнірної таблиці, тим більше, що уже одного разу ми поплатилися у Харкові за подібне і маємо пам’ятати зараз цю гру до кінця сезону», – зауважив Міхельсон.