Майстер-клас від дублерів «Черкаських Мавп»

  «Черкаські Мавпи» продовжують серію майстер-класів. Зустрічі зі школярами для нашого клубу справа, якщо не буденна то доволі традиційна. Кожного тижня черкасці проводять по кілька занять та відкритих уроків з дітьми. Попри те, що для гравців Суперліги наразі міжсезоння клуб продовжує важливі зустрічі з учнями шкіл. Цього разу майстер-клас у ЗОШ №30 провели гравці дублюючого складу «Черкаських Мавп» Антон Пелипай та Дмитро Нагорний.


Взяти участь у майстер-класі у ЗОШ №30 зібралася шкільна збірна.

Як слід розім’явшись, баскетболісти запропонували школярам цілу низку вправ та естафет. Школярі вправлялися у правильному веденні м’яча, передач та кидках у кошик.

Після навчального курсу гравці перейшли до значно емоційнішої частини майстер-класів – естафет. Причому самі баскетболісти іноді так загравалися, що таким чином стирали різницю у віці. Наприкінці зустрічі невеликий турнір. Дмитро та Антон сформували дві збірні, які і боролися за жадану перемогу. Щоправда цього дня переможених не було. Кожен хто прийшов на майстер-клас отримав подарунки від солодкого партнера «Черкаських Мавп» - «Світу Ласощів».

Головним подарунком для дітей, як виявилося пізніше, була саме зустріч та спілкування з уже професійними гравцями, які цього сезону виступали у Вищій лізі. Одним із тих хто найбільше радів цій зустрічі був тринадцятирічний Олександр Головко.

«Я знав про такі майстер-класи, знав, що гравці «Черкаських Мавп» проводять їх і дуже хотів стати учасником цього заходу. Сьогодні мені пощастило, я одягнув майку своєї улюбленої команди НБА – «Клівленд», але в Україні я уболіваю лише за «Черкаські Мавпи». Баскетболом я займаюся з 10-ти років і підтримую черкаську команду. Дуже радий зустрічі з гравцями», - говорить Саша,  який вперше став учасником подібного майстер-класу.