Новини клубу \ червень 2017  ← Повернутися до списку

Молодіжна збірна України у Черкасах взяла ефектний реванш у французів

18.06.2017

Збірна України з баскетболу U-20 здобула перемогу у другому контрольному поєдинку проти команди Франції U-19, взявши реванш за поразку, якої українська збірна зазнала днем раніше.
 Відзначимо, що у складі української молодіжки виступає чотири вихованці "Черкаських Мавп". Сьогодні Сятослав Михайлюк, Дмитро Скапінцев та Іван Ткаченко були одним із найпродуктивніших у складі збірної. Ілья Антонєнко не зіграв через травму.

Після рівної першої половини матчу вирішальний ривок команда Максима Міхельсона зробила у третій чверті, під час якої серію влучних дальних кидків оформив Святослав Михайлюк. Відзначимо, що саме свінгмен Канзаса став найрезультативнішим гравцем матчу з 22 очками у активі.

Команда Максима Міхельсона зробили висновки після учорашнього матчу і не дала можливості розігратися лідерам французів Тілліє та Н’Дойє. Українці намагалися максимально самовіддано зіграти на підбиранні та сконцентровано у захисті. Саме від захисту і пішов результат. Кілька швидких відривів після перехоплення та бомбардування кільця здалеку від українців у третьому періоді надломили бойовий дух чемпіонів Європи. Нагадаємо, що ця команда взимку виграла чемпіонат Європи серед 18-річних і отримала путівку на чемпіонат Світу U19, який за два тижні стартує у Єгипті.

Попри статус суперника українці зуміли довести свою перевагу у четвертому періоді до 25 очок (!) – 68:43. Наприкінці зустрічі гості трохи підтягнулися у рахунку, однак втекти від поразки не зуміли – 75:61 - упевнена перемога молодіжної збірної України!

Товариський матч

Черкаси, 18 червня

Франція U19 - Україна U20 61:75 (15:15, 17:23, 9:21, 20:16)

Україна: Михайлюк 22 + 5 підбирань + 4 передачі, Зотов 12 + 10 передач, Скапінцев 7, Ковальский 5, Ткаенко 4 - старт, Павлов 10 + 11 підбирань, Берьозкін 6, Тиртишник 4, Боднар 3, Марченко 2, Ватажок 0, Горобченко 0

Святослав Михайлюк після повернення після хвороби став найрезультативнішим гравцем матчу