Збірна України зіграє в Черкасах останній товариський матч

Молодіжна збірна цієї неділі проведе ще одну товариську зустріч. О 14.30 Україна U-20 зустрінеться з командою «Планета Баскетбол».

Підготовка до чемпіонату Європи завершується. Втім за цей час збірна зіграє ще один матч. Тренерський штаб планував провести ігри зі збірними Грузії або Білорусі. Втім не склалося. На заміну їм прийшла цікава українська команда – «Планета Баскетбол». Колектив нині бере участь у аматорському чемпіонаті в Києві, Кубок Корбана. Попри аматорський статус, у складі команди чимало відомих гравців Суперліги – Павло Крутоус, Богдан Байда, Анатолій Человн, Станіслав Овдєєнко та інші. Кращий склад цієї команди поміряється силами із молодіжною збірною України.

Максим Міхельсон, головний тренер збірної України U-20:
«Ми планували перед чемпіонатом зіграти кілька матчів із другою збірною Грузії. Але, на жаль, у них не вийшло приїхати. Така ж сама ситуація із білорусами, які у ці терміни не зуміли з нами зіграти. Тому ми організуємо таку експериментальну товариську гру. Зіграємо із збірною Суперліги, у складі цієї команди чимало гравців із гучними іменами. Ми домовилися, що вони зберуть кращих гравців, аби допомогти нам у підготовці. Запрошую всіх уболівальників, думаю, буде дуже цікаво».

Матч збірної України та «Планети Баскетбол» стартує у неділю о 14.30. Вхід вільний!