Новини клубу \ липень 2017  ← Повернутися до списку

Збірна України U-20 програла литовцям у першому матчі ЄвроБаскету-2017

15.07.2017 Євробаскет-2017. Груповий етап. Перший тур

Україна U-20 - Литва U-20 79:92 (20:36, 20:21, 18:11, 21:24)

Україна U-20: Михайлюк 25 + 6 підбирань + 4 передачі + 6 втрат, Павлов 19 + 5 підбирань, Зотов 10 + 6 перехоплень + 5 передач, Ткаченко 8 + 5 підбирань, Скапінцев 5 + 9 підбирань - старт, Мусієнко 6, Тиртишник 2, Антоненко 1

Статистика матчу

Хід гри

Початок поєдинку, як і вся перша половина зустрічі, пройшла під диктовку збірної Литви. З перших хвилин матчу українці дозволили супернику відірватися в рахунку. Збірна України повністю програла підбірання, дозволивши литовцям зібрати за 20 хвилин гри 12 м'ячів на своєму щиті. При цьому підопічні Міхельсона допустили 15 втрат тільки за першу половину зустрічі і отримали 20 очок відставання ще в дебюті другої чверті. Після затяжного ривка литовців трохи привести до тями нашу команду зуміли Зотов і Павлов, чиї дальні спроби виявилися точними, однак на велику перерву команди пішли за дуже комфортного 17-очкового відриві литовців. Збірна України в цілому гiдно зіграла в атаці, набравши 40 очок за половину при непоганому відсотку реалізації (56% - середні, 37% - дальнi), однак жахлива гра в захисті, провал на щитах і величезна кількість втрат призвели до того, що за першу половину наші хлопці пропустили неприпустимі 57 очок.

В третій чверті нашім хлопцям нарешті вдалося змінити хід гри. Команда Міхельсона в атаці продвжувала грати на своєму рівні, але у захисті помітно додала, за рахунок чого зуміла підібратися до літовців на відстань 8 очок.

У тому ж напрямку українські збірники продовжили працювати і в четвертій десятихвилинці. Налагодивши гру в захисті, наша команда стабілізувала гру на щитах. Єдиною серйозною проблемою в грі залишалися втрати, яких для поєдинку такого рівня підопічні Міхельсона допустили занадто багато. На екваторі четвертої чверті українці зуміли скоротити відставання до 6 балів, проте на більше наших хлопців не вистачило. Дуже своєчасна для литовців трьошка Варнаса і холоднокровна гра Бірутіса не дозволили команді Міхельсона довести камбек до кінця. Після невдалої першої половини матчу наздогнати суперника збірна України не встигла, поступившись з рахунком 79:92.
Черкасці провели матч на належному рівні, здобувши практично половину командних балів, проте 15 втрат на чотирьох є недопустимими цифрами.

Наступний матч

Другий матч групового раунду збірна України проведе проти команди Латвії 16 липня о 14:30.

Суперліга Парі Матч 05 травня 2017, початок о 18:30