Golden Ladies отримали нового тренера та повністю оновили свій склад

    Одна із найвідоміших груп підтримок в Україні -  Golden Ladies готова до глобального оновлення у новому сезоні. Група підтримки «Черкаських Мавп» повністю змінила свій склад і у майбутньому сезоні Суперліги дівчата постануть абсолютно новим колективом. За словами незмінного хореографа нашої групи підтримки – Ірини Євченко за спиною у основного складу є ціла школа черлідингу, яка постійно готує нові кадри у танцювальний колектив.


Дякуємо складу 
Golden Ladies сезону 2016/2017 за емоції, що подарували!

   Відразу після завершення сезону у Golden Ladies провели кастинг у основний склад. Участь у відборі взяли, як учасниці школи черлідингу, так і вихованці інших танцювальних колективів.

   «У кастингу брали участь дівчата, які займалися у нас, а також ті, що займаються танцями, спортивною та художньою гімнастикою. На сьогодні у основному складі тренується дванадцять дівчат, дев’ять з них увійдуть в основний склад, який визначимо за результатами роботи безпосередньо перед сезоном. Зараз ведеться активна підготовка до сезону. Уже готово два нових номера із десяти. Програма на буде повністю нова, нам буде чим порадувати уболівальників», - говорить хореограф Golden Ladies – Ірина Євченко.   

   Окрім того, у дівчат буде і новий тренер. Допомагатиме Ірині Євченко Людмила Попович. Вона з баскетбольної родини «Черкаських Мавп», адже протягом восьми років виступала у групі підтримки Golden Ladies.

   Також дівчата з Golden Ladies оголошують старт нового сезону для початківців та юних дівчат. Школа черлідингу, після невеличкої літньої відпустки, знову відкривається 1-го серпня. Заняття проходитимуть у новому залі, який розташований на Центральному стадіоні.

Набір груп з сучасного танцю та черлідингу:  

-Діти від 5 років;
-Юніори 8-13 років
-Молодь 13-15 років
-Дорослі від 16 років
-фитнес (шейпинг)для дорослих

Детальна інформація за номером 093 6137778 (Ірина).