Молодіжна збірна України зберегла прописку у дивізіоні "А"

Молодіжна зірна України з баскетболу, за яку виступає чотири вихованці "Черкаських Мавп", зберегла прописку у дивізіоні "А" чемпіонату Європи. Це стало можливо після сьогоднішньої непростої перемоги над однолітками з Чехії - 75:68.

Чемпіонат Європи U-20

Чоловіки. Дивізіон A

Класифікація за 9-16 місця

Чехія – Україна – 68:75 (13:22, 14:18, 22:15, 19:20)

Статистика матчу

Найрезультативніші
Чехія: Тума – 20 очок.
Україна: Павлов – 18 очок, 9 підбирань; Михайлюк – 17 очок, 7 підбирань.

Попри відчутну поразку в попередньому поєдинку, українці активно почали звітний матч. Стартові зусилля Павлова та Скапінцева дозволили наші команді захопити стартове лідерство в +6. Наші хлопці надалі контролювали гру й забезпечили собі 9 очок переваги після стартової чверті.

У другій 10-хвилинці події розвивалися за схожим сценарієм. Менш результативним у порівнянні з попередніми поєдинками був Михайлюк. Натомість з лідерськими функціями досить впевнено справлявся Павлов. То ж до великої перерви наші хлопці додали ще 4 очки переваги.

Однак у цьому поєдинку ще нічого не було вирішено. Суперник не бажав погоджуватися з таким перебігом. То ж чеги по переві додали. У нас побільшало втрат з помилками, що позначилося на рахунку. За третю чверть Чехія відіграла 7 очок. Усе мало вирішитися на фініші матчу.

Уже за дві з половиною хвилини заключної чверті чехи майже наздогнали українців. Надалі суперники йшли практично рівно. Українці кілька разів штрафними виходили вперед, а суперники одразу наздоганяли з гри. Натомість у нас побільшало браку в реалізації наприкінці матчу. За хвилину до сирени ми мали три очка переваги. Свою атаку завершити влучним кидком не вдалося. З великими зусиллями українці відбили відповідь суперника. Наступний один влучний штрафний з двох збільшив різницю до 4 очок. Потім ситуація повторилася, а остаточний результат зафіксували два точних штрафних Ткаченка.

Важка перемога гарантувала збірній України місце в Дивізіоні A на наступному молодіжному ЄвроБаскеті.

У наступному матчі класифікації вже за 9-12 місця чемпіонату Європи наша команда зіграє 22 липня проти Швеції. Початок о 16:45.