Молодіжна збірна України завершила чемпіонат Європи на 10-му місці

Михайлюк зупинився за крок від трібл-даблу, Ткаченко був близьким до дабл-даблу, а Скапінцев оформив дабл-дабл: такий індивідуальний підсумок для вихованців "Черкаських Мавп" останнього матчу на молодіжному чемпіонаті Європи. На жаль, українська молодіжка сьогодні командного результату не здобула, вона у рівному матчі поступилася Туреччині - 82:85 і посіла підсумкове 10-те місце Євробаскету.

ЄвроБаскет-2017. Матч за 9 місце

Туреччина U-20 - Україна U-20 85:82 (23:28, 24:15, 15:20, 23:19)

Україна U-20: Михайлюк 24 + 9 передач + 9 підбирань + 6 втрат, Ткаченко 22 + 9 підбирань, Тиртишник 12 + 7 передач, Скапінцев 10 + 10 підбирань, Павлов 8 + 9 підбирань - старт, Ватажок 4 + 2 перехоплення, Ягодін 2

Статистика матчу

Хід гри

Початок матчу видався дуже результативним. Збірна України відмінно атакувала з гри, реалізовуючи 76% кидків, що дозволило команді Міхельсона виграти десятихвилинку, набравши 28 очок. Окремо варто відзначити Ткаченка, який за 10 хвилин реалізував 6 з 6 кидків, причому 2 з 2 - з дальньої дистанції, набравши 14 очок.

У другій чверті наші хлопці атакували вже не так ідеально, викинувши 10 триочкових лише 1 з яких виявився точним. Турки, в свою чергу, зіграли агресивніше в атаці, в два рази рідше втрачали м'яча і трохи поліпшили свої кидкові показники, підрівнявшись з суперником. А лідерська гра центрового Юрцвена і активного Коркмаза дозволила туркам отримати 4 очки переваги за підсумками стартових 20 хвилин гри. До речі, одним з найцікавіших сюжетів цього матчу було протистояння саме Коркмаза і Михайлюка - найрезультативніших гравців чемпіонату Європи-2013 U-16, який проходив в Києві.

Третя чверть стала чвертю імені Михайлюка. Лідер збірної України набрав за десятихвилинку 15 очок, реалізувавши 2 з 2 триочкових. При цьому свінгмен зіграв набагато агресивніше, завдяки чому 4 рази ставав на лінію штрафних. Завдяки результативній грі Свята, збірна України виграла чверть і додала у впевненості перед вирішальним відрізком гри.

Всю четверту чверть команди йшли практично за рівного рахунку, однак останнє слово залишилося за Туреччиною. Лідер команди Фуркан Коркмаз набрав 9 очок за останні півтори хвилини матчу і власноруч приніс своїй команді перемогу у грі за 9 місце. Наші хлопці не впоралися з новобранцем Філадельфії у вирішальні секунди матчу і не зуміли знайти свої контраргументи в атаці у відповідь на результативну гру 16 номера турецької збірної.

Молодіжна збірна України, таким чином, на ЄвроБаскет-2017 зайняла 10 місце, не зумівши виграти "фінал" турніру за 9-16 місця континентальної першості.