Новини клубу \ жовтень 2017  ← Повернутися до списку

"Черкаські Мавпи" перемогли в першому домашньому матчі сезону

11.10.2017

"Черкаські Мавпи" святкують першу домашню перемогу! Підпопічні Максима Міхельсона в стартовій домашній грі переграли харківський "Політехнік". Незважаючи на відсутність капітана Олександа Кольченка лідерські якості взяв на себе новачок клубу - Стамір Марінов, який лише нещодавно відновився після травми.

Анкета матчу:

Суперліга Парі-Матч. Другий тур

БК «Черкаські Мавпи» - БК «Політехнік» 91:77 (19:11, 27:24, 24:19, 21:23)

БК «Черкаські Мавпи»: Марінов – 25оч, 4рп; Джефферсон – 19оч, 9пб.

БК «Політехнік»: Барнс – 29оч, 11пб; Рочняк – 15оч, 8пб.

Хід гри:

«Черкаські Мавпи» виграли стартове вкидання та побіги в атаку та вже за 10 секунд бігмен Марвін Джефферсон почав лік балам Мавп кидком з-під кошика. Не минуло й хвилини, як вихованець місцевої школи баскетболу та гравець збірної України з баскетболу 3х3  Олександр Кобець спочатку взірвав трибуни ПС «Будівельник» ефектним алей-упом з передачі Ігора Бояркіна, а за декілька секунд забив дальній. Ці бали стали початком ривку господарів, які в середині чверті мали  8 балів переваги. Надалі команди не скидали обертів та закінчили ігровий відрізок за рахунку 19:11.

Другий період можна розділити на дві діаметрально протилежні частини:

Спочатку підопічні Тімура Арабаджи активізувалися, наздогнали суперника та навіть вийшли вперед в рахунку. Проте після цього ввімкнувся один з лідерів черкасців – Стамір Марінов, який за хвилину часу набрав 8 очок,  чим зарядив своїх партнерів для чергового ривку, на який «політехніки» відповіді не знайшли. 46:35 після першої половини матчу.

Третя чверть почалася з перфрмансу все того ж Олександра Кобця, який по черзі забив данк, алей-уп та дальній. Це дозволило господарям віддалитися на комфортну дистанцію та почувати себе більш комфортно та розкуто. Зайвим свідченням того став яскравий данк з фолом від Євгенія Крисько. Після цього перевага «білих» складала вже понад 20 балів та здавалося, що у грі все вирішено. Проте гості вважали по інакшому. «Політехніки» організували власний ривок в кінцівці періоду та зуміли трохи скоротити відстань до опонентів перед останньою чвертю.

Данки Ткаченка:

На заключний період проте господарів не вистачило: гравці Мавп продовжили далі домінувати на паркеті, а два в ряд надзвичайно ефектні данки вихованця клубу Івана Ткаченка підняли всіх глядачів на ноги!

На кінцівку гри обидва тренери вирішили випустити молодих гравців, які і дограли залишок останньої чверті. 91:77 впевнена перемога «Черкаських Мавп».