«Черкаські Мавпи» виривають перемогу у «Хіміка»

Суперліга Парі-Матч
"Хімік" - "Черкаські Мавпи" 67:68
(10:19; 20:16; 19:15; 18:20)

«Черкаські Мавпи» обіграли віце-чемпіона України – южненський «Хімік» на його ж майданчику. Протягом матчу точилася рівна гра, але наприкінці ближчим до успіху був «Хімік». Однак, за останню хвилину черкасцям вдалося нівелювати п'ятиочкове відставання, а триочковий за секунду до завершення матчу Дмитра Липовцева дозволив «Мавпим» вирвати перемогу – 68:67!

Зі стартових хвилин «Черкаські Мавпи» дали зрозуміти «Хіміку», що в підопічних Валерія Степановського сьогодні легкої прогулянки не буде. Гравець збірної України Володимир Конєв відкрив рахунок балам Черкас у дебюті матчу, але «Хімік» швидко відігрався з лінії штрафних.Гості ж надалі не скинули обертів та продовжили активно діяти на обох сторонах майданчику. Особливо вирізнявся американець Джефферсон, який за першу чверть заробив 9 балів та відправив в кільце суперника декілька потужних данків.  10:19.

В другій чверті «Хімік» дещо вирівняв гру. Южненцям вдалося скоротити відставання на 4 бали та провести рівню чверть. 30:35. В третьому періоді «Хімік» почав грати ще більш впевнено та швидко перевів шальки терезів на свою сторону. Після цього команди не відпускали одна одну в рахунку до самого завершення матчу. Южненці на свою користь можуть записати велику кількість влучних дальніх атак, а «Черкаські Мавпи» не відставали за допомогою свого "великого" - Марвіна Джефферсона, який феєрив впродовж всієї гри. Перед заключною хвилиною матчу «Хімік» мав перевагу 5 балів, проте триочковий з відхиленням від Кольченка та неймовірний баззер від гравця Збірної України 3х3 - Дмитра Липовцева за секунду до завершення гри все ж дозволив святкувати вікторію в цьому над драматичному матчі саме гравцям з Черкас -67:68.

Герой матчу:

Героїв в цьому матчі двоє: Марвін Джефферсон, який вів команду Черкас за собою впродовж всього матчу, та Дмитро Липовцев, який забив вирішальний дальній кидок в кінцівці матчу.

Епізод матчу:

Наступні матчі:

Черкасці вже у неділю зіграють черговий матч на виїзді, цього разу підопічні Максима Міхельсона будуть гостити в Одесі. Старт о 14:00.