Новини клубу \ листопад 2017  ← Повернутися до списку

"Черкаські Мавпи" не залишили шансів "Запоріжжю"

09.11.2017

В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували над впевнену перемогу.

Анкета матчу:

Черкаси. ПС «Будівельник»

БК «Черкаські Мавпи» - БК «Запоріжжя» - 83:58 (15:7, 27:25, 22:15, 19:11)

БК «Черкаські Мавпи»: Девіс – 17оч, 5пб; Джефферсон – 16оч, 8пб.

БК «Запоріжжя»:  Ткачук – 15оч, 8пб, 7рп;  Щепкін – 12оч.

Повна статистика гри

Хід гри:

в третій чверті команди продовжили атакувальний баскетбол. Розігрався Шахід Девіс.

Господарі паркету розпочали матч дуже жваво: вже з перших секунд черкасці побігли вперед та виконали ривок 7:0. Після цього підопічні Валерія Плеханова зуміли перелаштуватися та захищатися більш вдало.  Як результат до кінця чверті команди демонстрували захисний баскетбол – 15:7 для «мавп».

В другому періоді малюнок гри дещо змінився: обидва колективи стали грати дещо розкутіше, можна сказати на зустрічних курсах.  Через «відкритий» стиль баскетболу команди зуміли набрати на двох аж 52 бали в другій десятихвилинці. 42:32 – «Черкаські Мавпи» ще на три бали збільшили власну перевагу.

Друга половина матчу розпочалася від ефектних двох балів з проходу від центрового «Мавп» - Джефферсона. Цими балами американець зумів зарядити Черкаси й далі активно грати під обома щитами та тільки збільшувати різницю в рахунку.

В останній чверті гравці Максима Міхельсона влаштували справжню феєрію ефектних моментів: по черзі згори били молодий Ткаченко та один з новачків клубу Шахід Девіс.

На заключні хвилини обидва керманича випустили резервний склад.  83:58 – над впевнена перемога «Мавп» на домашньому паркеті.

Уже цієї суботи (11 листопада) "Черкаські Мавпи" проведуть дома суперматч. Суперніком черкасців буде непоступливий "Миколаїв". Старт гри о 14:00.

Суперліга Парі Матч 05 травня 2017, початок о 18:30