Новини клубу \ грудень 2017  ← Повернутися до списку

Черкаські Мавпи поступилися у Дніпрі

01.12.2017

Команда Максима Міхельсона не впоралася з ключовими гравцями суперника та поступилася у виїздному матчі.

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
1 грудня

Дніпро.19:00
Дніпро – Черкаські Мавпи – 93:60 (19:9, 31:6, 24:27, 19:18)
Дніпро: Вільховецький 12о+2пд+3пр, Ревзін 4пд+3пр, Тимофеєнко 17о+8пд+4пр, Глєбов 6о+7пд+1пр, Мішула 25о+6пд+5пр; Шундель 11о+2пд+6пр, Закурдаєв 2о+2пд+1пр, Санон 11о+2пр, Шевченко 4о+8пд, Мироненко 5о+5пд+1пр.
Черкаські Мавпи: Конєв 8о+10пд, Кольченко 10о+1пр, Липовцев 2о+2пд+4пр, Джефферсон 7о+3пд, Беллфілд 4пд+7пр; Кобець 5о+1пд+1пр, Русол 3о, Ткаченко 6о+5пд+2пр, Бояркін 2о+2пд+1пр, Джурич 4о+1пд, Девіс 13о+14пд.

Статистика матчу

Хід матчу
Господарі вже традиційно в цьому сезоні одразу взяли хід гри в свої руки. Триочкові Вільховецького та Мішули дали Дніпру лідерство на впевненість на старті. У гостей з початку поєдинку хід гри суттєво псувала велика кількість помилок. Дніпряни намагалися не впускати нагоди користуватися цим. Уже за підсумками стартової 10-хвилинки Дніпро мав солідний 10-очковий запас.

Та вирішальний ривок у поєдинку стався в другій чверті. З її початку і до середини господарі набрали 20:0, перш ніж Бояркін вперше відзначився зі складу "мавп". У підсумку господарі виграли чверть з перевагою в 25 очок, маючи на перерву 35 очок загального запасу.

З початком другої половини гості намагалися не опускати рук та боротися бодай за скорочення відставання. Триочкові Кольченка допомогли зменшити мінус до 27-ми. Однак невгамовний Мішула та Шундель повернули загальну різницю до 38-ми балів. Триочкова крапка Ткаченка в чверті стала слабкою втіхо для гостей.

Перед заключною чвертю господарі переважали гостей за всіма ключовими показниками. Особливо великою була різниця в реалізації триочкових: 12/30 у Дніпра проти 3/15 у Мавп. У підсумку перевага, яку здобули дніпряни по ходу трьох чвертей дозволила їм здобути загальну перемогу - 93:60.