Черкаські Мавпи з рекордом вийшли до 1/4 фіналу

"Черкаські Мавпи" пробилися до наступної стадії Кубку України з баскетболу. Команда Максима Міхельсона в результативному матчі обіграла "Золотой Век" з Кропивницького.

Анкета матчу:

БК "Золотой Век" - БК "Черкаські Мавпи" 96:124 (29:26, 23:40, 27:33, 17:25)

Перший матч 93:69 для "Мавп"

БК "Золотой Век": Унгурян - 25оч;Дробязко - 17оч.

БК "Черкаські Мавпи": Кобець - 24оч; Кольченко - 21оч; Джефферсон, Белфілд, Джуріч - всі по 12.

Хід гри:

“Черкаські Мавпи” потужніше розпочали матч та організували міні-ривок 0:4, проте господарі паркету швидко відігрались зусиллями Унгуряна та Юрченка. Після цього команди деякий час грали рівно, поки молодий Сосой своїм дальнім влучанням не зробив +7 для Кропивницького. До кінця ж чверті “Мавпи” так і не змогли відігратися, хоча відставання все ж скоротили до трьох пунктів.

В другій десятихвилинці на глядачів очікувало справжнє шоу від гравців на паркеті.

За 10 хвилин періоду команди на двох набрали 63 бали, 40 з яких було в активі черкаського клубу.

В другій половині гри колективи не скинули обертів та продовжили тішити глядачів надзвичайно високим відсотком реалізації кидків. Відразу 7 баскетболістів з Черкас та 5 з Кропивницького набрали в підсумку двозначну кількість очок. Завершилася ж гра з рахунком  96:124. Така результативна гра обох колективів дозволила встановити новий рекорд за цим показником – 220 балів набрали команди на двох за матч, що є абсолютним рекордом результативності починаючи з 2010 року.