Черкаські Мавпи розпочали рік з виїзної перемоги над Миколаєвом

11.01.2018

Анкета матчу

Миколаїв, ПС Надєжда

МБК Миколаїв - Черкаські Мавпи 76:84 (26:20, 17:25, 22:23 11:16)

Миколаїв: Тонченко 4 + 5 передач, Онуфрієв 11 + 3 перехоплення, Носков 15, Давидюк 9, Анікієнко 8 + 5 підбирань - старт; Кушніров 13 + 6 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Попов 8 + 6 підбирань, Шостуха 4, Іванов 3, Мусієнко 1

Черкаські Мавпи: Бояркін 7, Кольченко 2, Конєв 11 + 8 підбирань + 4 передачі, Липовцев 13, Джурич 8 - старт; Девіс 15 + 7 підбирань + 2 блок-шота - 5 втрат, Кобець 15, Беллфілд 13

Статистика матчу

Хід гри

Старт матчу залишився за господарями, які в дебюті поєдинку оформили ривок 10:2. Відмінно розпочав матч форвард Миколаєва Давидюк, який відзначився швидкими сімома очками.

Завдяки успішній грі на початку першої чверті «корабели» виграли десятихвилинку, однак Мавпи вчасно зуміли оговтатися, а в другій чверті й взагалі вийти в лідери. Вдалий відрізок в середині другої десятихвилинки закінчився тим, що на велику перерву підопічні Максима Міхельсона пішли маючи за плечима 2 очки переваги.

Гості рідше втрачали м'яч, трохи краще атакували з гри, а половину очок команді Міхельсона принесла лавка, зокрема Беллфілд, Девіс і Кобець, які на трьох набрали 23 бали.

У третій десятихвилинці команди обмінялися міні-ривками: спочатку господарі ненадовго вийшли вперед, після чого вже Мавпи скористалися невдалим відрізком «корабелів» у захисті, повернувши собі перевагу. Потрібно відзначити, що черкасці грамотно закрили фарбу, не давши господарям скористатися своєю перевагою в габаритах.

Все йшло до того, що вирішуватися результат цього матчу буде у заключній десятихвилинці. Після рівної першої половини чверті гості зуміли повернути собі лідерство - на цей раз остаточно. Обидві команди на тлі нервової гри допускали багато втрат, проте саме гравці з Черкас зуміли краще провести заключні хвилини, завдяки чому і виграли матч.

«Корабели» провели кілька невдалих атак, не забивши ні з фарби, ні з-за дуги, підопічні Максима Міхельсона ж виглядали свіжіше за суперника - два данки поспіль від Девіса надали черкасцям «залізні» 6 очок переваги ще 50 секунд до кінця матчу. У наступній атаці Носков допустив необов’язкову втрату, заступивши при введенні м'яча з-за лицьової лінії позбавивши свою команди шансів на камбек.

Наступні матчі

У суботу, 13 січня, Миколаїв зіграє другий домашній матч на цьому тижня. Корабели прийматимуть на домашьному паркеті київський Будівельник, а "Черкаські Мавпи" у цей же день гратимуть на виїзді проти Запоріжжя-ZOG.

Суперліга Парі Матч 10-й тур 11 листопада 2017, початок о 14:00