Спорт поза політикою, або як "Черкаські Мавпи" звинуватили у расизмі

 Голова черкаського обласного осередку “Національного корпусу” – Дмитро Кухарчук -звинуватив меценатів черкаського баскетболу у расизмі. Це звинувачення він опублікував на своїй сторінці у fecebooke. При чому, расизм він вбачає у самій назві клубу, і вимагає перейменувати клуб, вибачитися перед уболівальниками та відшкодувати компенсацію для гравців за моральне приниження.

   БК “Черкаські Мавпи” протягом своїх 13-ти років існування постійно заявляють, що спорт - поза політикою. І ми продовжуємо притримуватися цих принципів за будь-яких умов. Ми розуміємо, що у місті наразі триває політична боротьба, судячи з усього, комусь вигідно втягнути у брудні ігри світлі принципи олімпізну та спорту. На жаль, своїм постом пан Дмитро Кухарчук, лише підкреслив необізнаність у спортивному середовищі загалом та баскетбольному зокрема, де у світовій практиці є безліч прикладів назв, ототожнених з тваринами (“Чікаго Булс”, “Менфіс Грізліс” і т. д.). Пишаємося, що ми маємо назву "Черкаські Мавпи"! 


   Хочемо ще раз підкреслити, що в ігровому залі ПС “Будівельник” є лише одна сила і вона не пов'язана з політикою – баскетбольна родина “Черкаських Мавп”. І кожен, хто прийшов підтримати професійну команду або 11 дитячих команд клубу, є її учасником. Тут не місце пропагандистським гаслам та політичним кольорам!

  Просимо усіх пересвідчитися у цьому цієї пятниці (9 лютого, 18:30), коли “Черкаські Мавпи”  прийматимуть чемпіона України “Будівельник”. У цей день Ваша підтримка неймовірно потрібна нам!

   Давайте об’єднаємося, аби перемогти чемпіона України – “Будівельник”!