Олександр Кобець дебютував за збірну України, яка виграла важливий матч у Латвії

Сьогодні відбулася історична подія у житті нашого клубу. Вихованець “Черкаських Мавп” – Олександр Кобець відіграв свій перший матч за національну збірну України. Відбулося це у Ризі, де збірна України здобула важливу та ефектну перемогу над Латвією у рамках кваліфікації до чемпіонату Світу 2019 – 82:68.

У своєму першому матчі за збірну Кобець вийшов у третьому періоді і провів на майданчику 3 хвилини.

Значно більше ігрового часу отримали два інші гравці “Черкаських Мавп” Олександр Кольченко та Володимир Конєв. Останній взагалі став одним із героїв матчу. Вийшовши у стартовому складі, Конєв здобув 8 очок, 8 підбирань та 6 передач! В активі Кольченка 2 очки та 1 підбирання.

Свій наступний матч національна збірна України проведе у Києві де її суперником 26-го лютого буде збірна Швеції.