«Черкаські Мавпи»-01 поступилися в матчі за 5-6 місця

«Черкаські Мавпи» мінімально поступилися «Рівненщині» в матчі за 5-6 місця чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2001-го року народження.

Сьогодні на майданчику столичного СК «Меридіан» «Мавпи» програли у напруженому матчі 72:73. Лідер у грі мінявся 9 разів, ще 9 разів рахунок був нічийним.

Початок зустрічі краще вдався рівненчанам: вони мінімально виграли першу чверть. Проте вже в другій десятихвилинці підопічні Володимира Чурсіна вирвалися вперед: перевага команди сягала 13 очок. На жаль, після великою перерви «Рівненщина» наздогнала «Мавп» та в підсумку святкувала перемогу в зустрічі.

У складі черкащан 22 очки команді приніс Романовський, 17 в Коробка. У «Рівненщини» 20 очок набрав Вишневський.

Тепер на черкащан чекає матч за 7-8 місця проти збірної Харківської області. Гра відбудеться завтра, 30 квітня, о 9.00 в СК "Меридіан".

Володимир Чурсін, тренер-методист «Черкаських Мавп»:

"Ще за 5 хвилин до кінця ми вигравали +9. А далі… Десь програли в пресингу, не влучали відкриті кидки, не влучали з-під кошика. Це все вилилося в такий печальний результат.

У нас був сильний суперник. Минулого року команда з Рівного була другою. Добре укомплектований колектив у них.

Нам не вистачило ротації і точності з-під кошику".