Міхельсон: «Лише одиниці можуть любити так баскетбол, як засновник нашого клубу»

     Відразу після чемпіонства головний тренер «Черкаських Мавп» - Максим Міхельсон виступив з промовою у якій подякував засновнику та меценату черкаського баскетболу – Михайлу Бродському, уболівальникам та гравцям.

 

Сказати, що я вдячний уболівальникам це нічого не сказати”, - почав Максим Міхельсон. “Про це можна говорити протягом кількох годин, сьогодні в залі було просто пекло. Коли я зайшов у зал я зрозумів, що там пекло для суперника. За такої атмосфери ми просто не могли програти. За якийсь час до гри я зрозумів, що ми не можемо ні за яких обставин програвати…. Не можуть просто ці люди сьогодні піти з гри з поразкою.

В першу чергу хочу привітати людину, яка створила цей клуб і без якої нічого цього б не було б, ні перемог, ні дитячої школи, ні наших реалізованих мрій – це Михайло Бродський. Ми неймовірно хотіли виграти ці золоті нагороди і для нього також. Лише одиниці можуть так віддано любити баскетбол, як він. До чемпіонства в Україні клуб пройшов непростий шлях, але це вдалося зробити! Я неймовірно вдячний нашому меценату.

 Спасибі велике гравцям. По ходу чемпіонату довелося докласти чимало сил аби всилити віру у те, що ми можемо перемогти у чемпіонаті, бути кращими. Врешті нам вдалося досягнути це згуртувати справжню команду однодумців. Так, ми доволі довго щапрягали, довго від нашого механізму відвалювалися непотрібні запчастини. Хтось втікав, коли лодку починало хоч трохи хитита, з деким ще якісь проблеми були. Залишилися саме ті люди з якими ми могли стати чемпіонами, з ними можна було йти і у розвідку, і у бій, куди завгодно. З ними ми дійшли до фіналу, з ними ми виграли чемпіонство!

  Хочу подякувати “Дніпру” – це дуже гідний суперник. Хтось скаже, що виграш у серії 3:0 – легко по рахунку…. абсолютно не згоден з цим. З цією команди не могло бити легко. Навіть сьогодні, коли ми повели 17 очок відчувалися, що якщо на хоч момент ми виключимося “Дніпро” нас дістане. Усі три матчі були неймовірно важкими. Водночас у цьому чемпіонаті ми були дещо ближче до чемпіонства.

 Зараз у мене змішані відчуття – прикро, що цей сезон закінчується. Важко буде зараз прощатися з хлопцями і уже напевне сумую за наступним чемпіонатом.