«Мавпи»-06 програли в півфіналі і поборються за бронзу

Сьогодні «Черкаські Мавпи»-06 в півфіналі поступилися ДЮСШ-2 з Харкова. Тепер завтра підопічні Євгенія Ткаченка боротимуться за "бронзу" змагань.

Вчора «Мавпи» переконливо розібралися із «ДЮСШ-3-Олімп», у свою чергу харків’яни були сильнішими за СДЮСШОР ім.ЛІТВАКА Б.Д. з Одеси.

Сьогодні поєдинок розпочався о 14.00.

Початок зустрічі краще вдався харків’янам, які довгий час утримували незначну перевагу в 3-5 очок. Проте на першу перерву команди пішли вже за переваги гостей в +9 очок. Друга чверть пройшла в рівній боротьбі, але приблизитися в рахунку до опонентів «Мавпи» не змогли: 33-45 за підсумками першої половини гри.

У третій чверті перевага харків’ян виросла до +18 очок, а в останній десятихвилинці вони й довели гру до перемоги. У підсумку – 67:90 на користь гостей. Таким чином ДЮСШ-2 – перший фіналіст змагань.

Найрезультативнішим в складі «Мавп» став Максим Фесун, у якого 20 очок, 12 приніс команді Шепель, 11 – Войденко.

Завтра о 12.30 на майданчику ПС «Будівельник» «Мавпи» зіграють за третє місце. Суперником буде команда, яка сьогодні поступиться в іншій півфінальній парі ДЮСШ-7 (Харків) - СДЮШОР-16 (Київ).

Закликаємо всіх черкаських шанувальників баскетболу підтримати нашу команду в матчі за бронзові винагороди!

Зазначимо, що фінальний поєдинок розпочнеться в 14.40.

Євгеній Ткаченко, тренер команди:

"На жаль, сьогодні нам не вдалося впоратися із лідерами суперника. Наші хлопці старалися і зіграли так, як могли. На сьогодні ми все-таки слабші за Харків".

Фото до матеріалу - із матчу проти "Олімпу"